Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden schakelarmband.

Een 18 K geelgouden schakelarmband.

Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.
Dim. 15,25 g
SKU: 1412210050.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #598

    Een bijzetmeubeltje van gesculpteerd notenhout. Louis XV stijl.

    Table d’appoint en bois de noyer sculpté. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #92
    R.J. Sterckema

    “Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #588

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #4

    Een lot van zes oude litho’s: - “Town Hall, Bruges”. - “The Great Tower, Bruges” - “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town” - “Bloomsbury Square” - Kaart van Europa.

    Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.
    No longer available
    Dim. 10x16cm 12x18cm 25x30cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #462
    Lode Verhoeven

    Een schouwspiegel met bovenaan een hoevezicht, olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Miroir de cheminée avec vue sur la ferme en haut, huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 75x145cm 45x60cm(Schilderij)
    Estimate: € 75 / 100
  • #570

    Een koperen samovar met gedreven decor.

    Un samovar en cuivre à décor en relief.
    No longer available
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.

    Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #385

    “Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.
    No longer available
    Dim. 19x 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.

    La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #292

    Een lot van 5 gravures met betrekking tot Hollandse onderwerpen, o.a. ‘St. Oedenrode Kasteel Henkenshage.’, ‘De Bosmolen, Oostrum. ‘Aalburg, etc...’

    Un lot de 5 gravures liées à des sujets hollandais, dont 'St. Oedenrode Château Henkenshage.', 'De Bosmolen, Oostrum. 'Aalburg, etc...'
    No longer available
    Dim. 21x26cm 30x45cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #336

    Twee handgemaakte wollen wandtapijtjes. Bolivië en China.

    Deux tapisseries en laine faites à la main. Bolivie et Chine.
    No longer available
    Dim. 78 x 65, 90 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #444
    Victoria Calleja
    Period: ° Chili, 1958

    “De l’escargot à la poire”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Afgebeeld op p.115 in bijgevoegd boek.

    De l'escargot à la poire. Huile sur toile. Signée. Présentée p.115 dans le livre joint.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More