Similar lots by type
-
#360
Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de topazes.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 130/150 -
#470
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350/450 -
#70
Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d'un diamant solitaire de 0,20 ct.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 450/550 -
#30
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 150/200 -
#270
Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en platine sertie d'un diamant solitaire de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 8,53 gEstimate: € 650/750 -
#480
Een 18 K wit en geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 20,80 gEstimate: € 600/700
Other lots in this auction
-
#688
Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.No longer availableDim. 13 cm x 14 cm x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#207
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 180/220 -
#51
“Jachthond met buit”. Een beeld van gepatineerd gips.
« Chien de chasse au butin ». Une image de plâtre patiné.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#216
Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.
Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.No longer availableDim. 190 x 135 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een paar aardewerken Chinese lampenvoeten met personages in ijzerrood op roze achtergrond.
Une paire de pieds de lampe en céramique chinoise à décor de personnages en rouge de fer sur fond rose.No longer availableDim. H: 45cmEstimate: € 100/120 -
#277
Een negentiende eeuwse dubbel muntenhoudertje. In sterling zilver.
Un porte-monnaie double du XIXe siècle. En argent massif.No longer availableDim. l: 5,5 cm 27,25 gEstimate: € 40/60 -
#122Albert SteelPeriod: 1917 - 1984
“Avondlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"Paysage du soir". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#447
Een driedelig Napoleon III schouwstel van zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture Napoléon III en trois parties en marbre noir, composée d'une pendule et de deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H:45cmEstimate: € 80/100 -
#291
Een gevarieerd lot strips (Jommeke, Luitenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, enz.)
Un lot varié de BD (Jommeke, Lieutenant Blueberry, XIII, Bob et Bobette, Rode Ridder, etc.)No longer availableEstimate: € 40/50 -
#380
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een saffier van +- 1 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'un saphir de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,72 gEstimate: € 500/600 -
#242
“Vissershaven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Port de pêche". Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100/140 -
#636
Een handgeknoopt Anatolisch wollen tapijt.
Un tapis en laine d’Anatolie noué à la main.No longer availableDim. 214 x 120 cmEstimate: € 80/120