#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
#549Etienne Le ComptePeriod: 1931 - 2010
“Moeder met kind”. Een tekening van roodkrijt op papier. Gesigneerd.
Mère avec enfant. Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#373Daum France
Een glazen vaas versierd met mauve bloemen.
#441
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
#23Pe-De
Twee decoratieve oude koffiemolens van bakeliet.
#17
Een stolp van geslepen kleurloos kristal. Gaaf.
#32Barton
“Dames op een terras”. Olieverf op doek, naar het impressionisme.
Dames sur une terrasse . Huile sur toile, d'après l'impressionnisme.No longer availableDim. 31 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#499Jan De BondtPeriod: °1937
“De kus”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Le baiser. Huile sur toile. Signée et datée 1999 au dos.No longer availableDim. 120 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#58
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#630Goebel, Germany
“Der kleine Musikant”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 97. Onderaan gemerkt.
#321
Een lot porseleinen en biscuit beeldjes en groepjes.
Lot de figurines et groupes en porcelaine et biscuit.No longer availableEstimate: € 40/60