#499Lode Verhoeven
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82A. Janson
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42A. Van SteenackerPeriod: 1890 - 1965
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
#321Achatit
#9Paul Cuvelier
#386Tabriz
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Gesigneerd.
Un tapis persan en laine noué à la main. Signé.No longer availableDim. 244 x 195 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521
#199
“De drinker”. Olieverf op doek.
#312
#574Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45 / 55