Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden schakelketting.

Een 18 K geelgouden schakelketting.

Un collier à maillons en or jaune 18 carats.
Dim. 8 g lengte 17 cm
SKU: 1412210245.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #245
Estimate: € 240 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #153

    Een menustaander van overwegend blauw-wit porselein, geflankeerd door een jongetje met polychroom gezicht. Mogelijk Gien. Einde XIXde eeuw.

    Un présentoir de menu principalement en porcelaine bleue et blanche, flanqué d'un garçon au visage polychrome. Peut-être Gien. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #301

    Houten reiger.

    Héron en bois.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een paar lampjes met vlamvormige kapjes van gesatineerd glas.

    Une paire de luminaires avec abat-jour en forme de flamme en verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:25cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #363

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleruig en verguld famille-rosedecor. Gemonteerd als lampvoet.

    Vase en porcelaine de Chine à décor multicolore et doré famille rose. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm (vaas)
    Estimate: € 60 / 100
  • #535

    Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.

    Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.
    No longer available
    Dim. H. 30-29-18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #596

    Twee kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes. We voegen er een handgeknoopt kussen aan toe.

    Deux petits tapis pakistanais en laine noués à la main. Nous ajoutons un oreiller noué à la main.
    No longer available
    Dim. 88x67cm 100x65cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #327

    Een paar messingen kandelaartjes, gedragen door cobra’s.

    Une paire de bougeoirs en laiton, portés par des cobras.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #174
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Jongeman met hoed”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1947.

    Jeune homme au chapeau. Huile sur panneau. Signée et datée 1947 au dos.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #413

    Bronzen wierookpot. Chinees werk, XIXde eeuw. Met lakzegel voor export.

    Pot à encens en bronze. Travail chinois, XIXe siècle. Avec cachet de cire pour l'exportation.
    No longer available
    Dim. H:12cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #520

    Een lot van zes verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de six assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #236

    Een witgepatineerd houten speeltafeltje in Lodewijk XVI-stijl. Het blad met aan de ene zijde vilt en aan de andere zijde groen kalfsleder. Met drie bijpassende armstoelen.

    Table de jeu en bois patiné blanc de style Louis XVI. Plateau feutre d'un côté et cuir de veau vert de l'autre. Avec trois fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. H:95cm(stoel) Dim:76x76x72(tafel)
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More