Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden trouwring.

Een 18 K geelgouden trouwring.

Une alliance en or jaune 18 carats.
Dim. 2,25 g
SKU: 1412210005.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #5
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #564

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.

    “Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.
    No longer available
    Dim. 62 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.

    Une boîte à couvertures en chêne avec des panneaux tout autour.
    No longer available
    Dim. 140x60x70cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #372

    “De tijgerjacht met talrijke figuren”. Gouache en goudverf op papier. Indisch werk.

    La chasse au tigre aux nombreuses figures. Gouache et peinture dorée sur papier. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 12 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.

    Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #522
    Alice Eckermans

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897. Verfschade onderaan.

    Portrait de Jeune Femme. Huile sur toile. Signée et datée 1897. Peinture endommagée en bas.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #472
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 35x25cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #187

    “Gekruisigde Seraf”. Een zeldzaam messingen kruisje. Rusland, XVIIe eeuw.

    Séraphin crucifié. Une rare croix en laiton. Russie, XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 8,5 x 4 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #467

    Een verguld messingen luchter met bladeren, versierd met glazen kraaltjes.

    Lustre en laiton doré à feuilles, orné de perles de verre.
    No longer available
    Dim. H:35cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #167

    “Moeder Gods Pokrov”. Een Russisch messingen reisicoontje met blauw email in de achtergrond. XVIIIe eeuw.

    Mère de Dieu Pokrov. Icône de voyage messinienne russe avec émail bleu en arrière-plan. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 16,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #591

    Een gedreven en verzilverd metalen tripode kandelaar, gemonteerd op elektriciteit.

    Un bougeoir tripode en métal martelé et argenté, monté à l'électricité.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #449
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    “Une belle journée”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 152/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.

    Une belle journée. Une lithographie. Signée, numérotée 152/200 et datée '99 hors de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 53 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #188

    Een klein messingen reisicoontje met email met afbeelding van de kruisiging van Christus. Rusland, XIXe eeuw.

    Une petite icône de voyage en laiton avec émail représentant la crucifixion du Christ. Russie, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 5,5 x 5,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More