#410Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct. en een in briolette geslepen maansteen.
Un collier en or jaune 18 ct avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,16 ct et d'une pierre de lune taille briolette.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 500 / 600 -
#608“Meisje met kuikens” en “Aan het hek met hondjes”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
#245Een mondgeblazen en met de tang bewerkt Italiaans glazen sierstuk met afneembare mandjes.
#668“Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.No longer availableDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#252Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
"Voilier à quai". Huile sur toile marouflée. SignéeNo longer availableDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Een Belgisch officierssabel. Eind XIXe eeuw. Bijgevoegd twee foto’s van de officier, eigenaar van het sabel.
Un sabre d'officier belge. Fin XIXème siècle. Nous joignons deux photos de l'officier, propriétaire du sabre.No longer availableDim. L: 100cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
#300Een 18 K geelgouden schakelring bezet met twee cabochons.
Une bague à maillons en or jaune 18 carats sertie de deux cabochons.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 260 / 300