Other lots in this auction
-
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#474Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Jonge vrouw met bloem”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Jeune femme à la fleur. Pastel sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 50/70 -
#485
Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.
Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.No longer availableDim. 145x40x75cmEstimate: € 80/120 -
#81
Twee meerkleurig aardewerken scheerbekkens, waarbij één Quimper en één midden Frankrijk. Vroeg XIXe eeuw.
Deux bassins à raser en faïence multicolore, un Quimper et un Centre de la France. Début XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 130/140 -
#285
Een paar antieke Brusselse straatlantaarns van koper.
Une paire de lanternes anciennes en cuivre. Travail bruxellois.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 80/120 -
#330
Twee sets antilopenhoorns.
Deux paires de cornes d'antilope.No longer availableDim. 29 & 25 cmEstimate: € 80/120 -
#57
Een lot van drie gepolychromeerde heiligenbeelden, waarbij één van hout, één van plaaster en één van terracotta.
Un lot de trois cloches saintes polychromes, une en bois, une en plâtre et une en terre cuite.No longer availableDim. h: 28, 34 & 36 cmEstimate: € 50/80 -
#545
Een op messingen opiumpijp met gegraveerd decor en onderaan gemerkt.
Une pipe à opium en laiton à décor gravé et marqué au fond.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 35/45 -
#588
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#185
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 550/650 -
#499Lode Verhoeven
“Zicht op Parijs”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Vue de Paris. Huile sur panneau. Signée et datée 1956.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 50/80 -
#103
Een messingen doopschotel. Nürnberg, Eerste helft XVIIe eeuw.
Un plat de baptême en laiton. Nuremberg, première moitié du XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 43 cmEstimate: € 280/320