Other lots in this auction
-
#344Miguel Ybanez
“Abstract”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en buiten de plaat genummerd 85/90.
“Abstrait”. Une paire de lithographies. Toutes deux signées et numérotées 85/90 hors planche.No longer availableDim. 33x50cmEstimate: € 120 / 200 -
#408
Een Tibetaanse muzikant van verguld brons.
Un musicien tibétain de bronze doré.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 75 -
#200Chopard Swiss Made Imperiale
Een automatische roestvrij stalen horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. In originele doos.
Une montre automatique en acier inoxydable sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,50 ct. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 7500 / 8000 -
#118E. Jannes
Een grote biscuit vaas, versierd met putti en een vrouwenfiguur (hoofdje gelijmd). Gesigneerd en met merk onderaan.
Un grand vase en biscuit, décoré de putti et d'une figure féminine (tête collée). Signé et marqué en bas.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van + 0,50 ct. en een centrale in brioletgeslepen robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de + 0,50 ct. et d'un rubis taille briolet au centre de +- 3 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#360
Een kleine, massieve bronzen vastende Boeddha. Hunza, Pakistan.
Un petit Bouddha à jeun en bronze massif. Hunza, Pakistan.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 100 / 150 -
#376
Een handgeknoopt Turks wollen wandtapijt met geometrisch motief. Anatolië.
Une tapisserie en laine turque nouée à la main avec un motif géométrique. Anatolie.No longer availableDim. 126 x 206 cmEstimate: € 60 / 100 -
#564
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Twee litho’s naar werken van Charles Vernet door Paul Léon Jazet.
“Cheval arrivant de la chasse” & “Cheval au vert”. Deux lithographies d'après des oeuvres de Charles Vernet par Paul Léon Jazet.No longer availableDim. 62 x 82 cmEstimate: € 40 / 50 -
#80
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 1,80 gEstimate: € 700 / 800 -
#183
Acht diverse rechthoekige porseleinen menustaanders. Diverse decors en randbewerkingen. Twee vormen een paar. Eén gemerkt Gien, één Lille, één Limoges.
Huit divers supports de menu rectangulaires en porcelaine. Divers décors et finitions des bords. Deux forment une paire. Un marqué Gien, un Lille, un Limoges.No longer availableDim. 13,5 à 18 cmEstimate: € 160 / 200 -
#421
Een Indisch olifantje met ivoren plaatjes en ivoren montuurtjes.
Petit éléphant indien consistant de plaquettes en ivoire.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#416Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte verkleuring in een hoek.
Un tapis persan en laine noué à la main. Légère décoloration dans un coin.No longer availableDim. 284 x 197 cmEstimate: € 250 / 300