Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Une bague cachet en or jaune 18 carats avec la lettre F.
Dim. 14,09 g
SKU: 2004210220.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #28

    Een art deco vaas van geperst en gesatineerd kleurloos glas met bloemenmotief.

    Un vase art déco en verre incolore pressé et satiné avec motif floral.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #123

    Een lot Belgisch zilver Delheid waaronder een broodmandje 800 ‰, een doopbeker, en een lepeltje 800 ‰. We voegen er een sauskommetje met houten handvat 835‰ aan toe.

    Lot de Delheid en argent belge comprenant une corbeille à pain 800 ‰, une tasse de baptême et une cuillère 800 ‰. Nous ajoutons un bol de sauce avec manche en bois 835 ‰.
    No longer available
    Dim. 507,80 g
    Estimate: € 200 / 260
  • #17

    Een paar meerkleurig plaasteren boekensteunen.

    Une paire de serre-livres en plâtre multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #54
    Stephan Gorus
    Period: 1913 - 2012

    “Moeder en kind”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 25-1-95.

    Mère et enfant . Huile sur panneau. Signé et daté 25/01/95 au dos.
    No longer available
    Dim. 33 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Een aardewerken tabakspot. Parijs 1801. Met messingen deksel.

    Un pot à tabac en terre cuite. Paris 1801. Avec couvercle en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #66

    Een mahoniehouten speeltafel met openklapbaar blad. Verkorte poten.

    Console en acajou avec plateau rabattable. Pieds raccourcis.
    No longer available
    Dim. 57 x 83 x 41 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #184
    Bernard Janssens
    Period: °Lier 1933

    “De Heilige Familie met engelen. Olieverf op doek. Naar een werk van Frans Wouters

    La Sainte Famille avec des anges. Huile sur toile. D'après une œuvre de Frans Wouters.
    No longer available
    Dim. 116 x 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #553

    Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.

    Vase en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een reeks van vijf mahoniehouten balloon back chairs.

    Une série de cinq chaises à dossier ballon en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 85 / 100
  • #239
    Jan Van Puijenbroeck
    Period: 1887 - 1972

    “Portret van André Van den Sande”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd.

    Portrait d'André Van den Sande . Huile sur toile. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een paar stoeltjes van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Paire de chaises en bois patiné or de style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 94 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #554

    “Damesportret”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’.

    Portrait de femme . Aquarelle sur papier. Porte une signature: Willy Sluiter .
    No longer available
    Dim. 33 x 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More