Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Une bague cachet en or jaune 18 carats avec la lettre F.
Dim. 14,09 g
SKU: 2004210220.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #203
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van okergeel leder.

    Un sac à main en cuir jaune ocre.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 470 / 550
  • #89

    “Herder met schapen”. Een glas-in-loodraam gemonteerd in een lichtbak. Gemonogrammeerd C.B. en gedateerd ‘85.

    “Berger et ses moutons”. Vitrail montée dans une armature à lumière. Monogrammée C.B. et datée 1985.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Een kandelaar van geglazuurd aardwerk in de vorm van een kikker. Chinees werk, onderaan gemerkt.

    Un chandelier en faïence émaillée en forme de grenouille. Travail chinois, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #181
    Atlas

    Een reeks schaalmodellen uit de reeks “Les voitures de Spirou et Fantasio. Volledige reeks van 24 stuks, in originele verpakking. Dupuis, 2007. Eén achterwieltje (2CV) beschadigd.

    Une série de modèles réduits de la série Les voitures de Spirou et Fantasio. Série complète de 24 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #434

    Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.

    Une fable persane, Gouache sur soie.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #107

    Drie vergulde tweearmige messingen appliques in Lodewijk XIV-stijl, waarvan er twee een paar vormen.

    Trois appliques en laiton plaqué or à deux bras de style Louis XIV, dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 47 & 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #477

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van paarden in een landschap. Naar famille rose voorbeeld. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de chevaux dans un paysage. Après exemple famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #499
    Tani Buncho
    Period: 1763 - 1840

    “Bedienden helpen de filosoof Li Po, nadat deze dronken is geworden van wijn”. Een gekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. Omstreeks 1820.

    Des serviteurs aident le philosophe Li Po après qu'il se soit saoulé de vin. Une gravure sur bois japonaise colorée. Signée. Vers 1820.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 69 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352

    “Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 29 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #519

    Een Kamasankalender op katoen. Indonesië, eerste helft XXe eeuw.

    Un calendrier Kamasan sur le coton. Indonésie, première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. 84 x 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #534

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen, waarbij twee armstoelen. (Eén leuning te restaureren). Met drie verlengbladen.

    Une table extensible en acajou avec six chaises assorties, dont deux fauteuils. (Un dossier à restaurer). Avec trois rallonges.
    No longer available
    Dim. 139 x 113 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #323

    Een grote roodkoperen waterketel met messingen dekselknop. XIXde eeuw. Oude herstelling onderaan. Genummerd 13 op het hengsel.

    Une grande bouilloire en cuivre rouge avec pommeau en laiton. XIXème siècle. Ancienne réparation en bas. Numérotée 13 sur la poignée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More