Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Een 18 K geelgouden zegelring met de letter F.

Une bague cachet en or jaune 18 carats avec la lettre F.
Dim. 14,09 g
SKU: 2004210220.
Auction day: 20 April 2021 19:00
Catalogue #220
Estimate: € 400 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #649

    Een Chinese spiegel met onder-en bovenaan gesculpteerde scènes. Begin XXste eeuw.

    Un miroir chinois avec des scènes sculptées en haut et en bas. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 79 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #337
    Val St. Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal, waarbij één kleurloze en één groen gedubbeld. De tweede met schilfer onderaan de voet. Beide gemerkt.

    Deux vases en cristal taillé, un incolore et un vert doublé. Le second avec des paillettes au bas de la base. Tous deux marqués.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #564
    Paul Bervoets
    Period: 1931 - 2002

    Stadszicht bij stormachtige hemel. Olieverf op plaat. Gesigneerd.

    Vue sur le village, ciel orageux”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 32 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #424
    Bertha Schiltz
    Period: Antwerpen 1901 - 1990

    “Oosterweel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1929.

    Oosterweel . Huile sur panneau. Signé et daté 1929.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #509

    “Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd ‘Eigen druk’ 2/7.

    Composition . Lithographie. Signé et numéroté “Tirage personnel” 2/7.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #273
    Zenith Swiss made

    Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.

    Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.
    No longer available
    Dim. h: 49 + 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #201
    Period:

    “Leeuwin op rots”. Een gebeeldhouwd albasten beeld met glazen ogen. Sokkel niet origineel.

    “Lionne sur un rocher”. Sculpture en albätre aux yeux en verre. Socle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm (zonder sokkel)
    Estimate: € 800 / 1200
  • #174
    Jan Van Gent (Pseud. Jef Van Tuerenhout)

    “Zuiders straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Rue du Midi . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #622

    Een glazen karaf met vergulde en meerkleurige motieven. Met zes bijpassende glaasjes en een soortgelijk kleiner karafje.

    Une carafe en verre avec des motifs dorés et multicolores. Avec six verres d'accompagnement et une carafe plus petite similaire.
    No longer available
    Dim. h: 13, 21 & 43 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #318
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee sauskommen en twee terrines op ronde schotel. Allen gemerkt.

    Lot de métal argenté, composé de deux bols à sauce et de deux terrines sur un plat rond. Tous marqués.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #527

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels in bloeiende struiken en met handvatten in de vorm van Fo-honden. Letsel aan de kraag.

    Un vase en porcelaine de Chine avec un décor multicolore de divers oiseaux dans des arbustes à fleurs et avec des poignées en forme de chiens Fo. Dégât au col.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #96

    Een klein notenhouten meubeltje met onderaan twee gebogen laden en bovenaan legplanken. Kleine beschadiging achteraan.

    Un petit meuble en noyer avec deux tiroirs courbes en bas et des étagères en haut. Petits dégâts à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More