Other lots in this auction
-
#270
Een zilveren armband uit Rajastan.
Un bracelet en argent du Rajasthan.No longer availableDim. Ø 10,5 cmEstimate: € 50/80 -
#386Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz. Evenals twee opgerolde gravures: African Queen en Het tweede Hoofdstuk en een aantal academische studies van naakten.
Un dossier contenant de nombreuses linogravures, aquatintes, croquis, études académiques, etc. ainsi que deux gravures enroulées : African Queen et The Second Chapter et quelques études académiques de nus.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#524Barbie
My fair Lady; Eliza Doolittle. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
My Fair Lady. Eliza Doolittle. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#356Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Angry young man 2”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
Jeune homme en colère 2. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 50/80 -
#19Frans Van Immerseel
“Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50/100 -
#410Goebel, Germany
“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#129Adèle Koekkoek
“Neerhofzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de basse cour. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 71 x 86 cmEstimate: € 80/120 -
#539
“Christus”. Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
Christ. Technique mixte sur carton. Porte monogramme.No longer availableDim. 21 x 21 cmEstimate: € 100/150 -
#501
Een vierkante vaas van celadonporselein met een reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase carré en porcelaine céladon avec un dessin en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 250/300 -
#413
Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.
Une figurine en poterie Ushabti. Période ptolémaïque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/150 -
#238JRO Globus
Een vintage wereldbol op houten voet.
Un globe vintage avec socle en bois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 80/100 -
#133
Een reeks van 3 recente vazen van blauw-wit Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de 3 vases récents en porcelaine de Chine bleu et blanc. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 150/200