Other lots in this auction
-
#363
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80/120 -
#641
Een vaas van Chinees porselein met figuren en bloemen versierd.
Vase en porcelaine de Chine à décor de figures et de motifs floraux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/100 -
#591
Een Satsuma-stijl vaas gemonteerd als lamp. Met opgehoogde figuren gedecoreerd.
Un vase de style Satsuma monté en lampe. Décor de personnages en relief.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 100/140 -
#6
Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.
Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 40/50 -
#306
Een armstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk. Met bijpassend voetbankje aan toegevoegd (linten voetbankje te vervangen).
Fauteuil de style Régence, tapissé de broderies. Avec repose-pieds assorti ajouté (repose-pieds: ruban à remplacer).No longer availableDim. h: 110 cm en 43 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#35L. Deriche
“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#477Jasba Keramik
Een vaas en een kannetje van geglazuurd Duits steengoed. De grootste gemerkt.
Vase et pichet en grès émaillé allemand. Le grand marqué.No longer availableDim. h: 35 & 19 cmEstimate: € 35/45 -
#198
Een tazza van geslepen kleurloos kristal op een voet 800‰ zilver, versierd met engeltjes.
Une tazza de cristal incolore taillé sur un pied en argent 800‰, décoré d'anges.No longer availableDim. h: 26,5 Ø: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#670
Een obus uit de eerste wereldoorlog.
Obus de la Grande Guerre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#20
Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een klavertje vier bezet met een robijn van +- 0,10 ct. en pareltjes.
Un pendentif en or jaune 14 kt en forme de trèfle à quatre feuilles, serti d'un rubis de +- 0,10 ct et de perles.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 400/450 -
#281
Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein met gele rand. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Paire d'assiettes en porcelaine de Delft bleu et blanc à bord jaune. XVIIIème siècle. Marqué par De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 75/100 -
#512
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 335 x 247 cmEstimate: € 200/300