#677Bouillet Bourdelle
Een reeks van acht verzilverd metalen onderborden in originele doos.
#109
"Nature morte aux violettes." Technique mixte sur papier. Porte un monogramme LV.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 160/220 -
#330
#127M. LeducqPeriod: 1879 - 1955
#332Bulle-Clock
Een elektrische wandklok in messingen kast.
Table basse en poirier laqué noir avec un raccordement croisé en X, ornée d'un vase sculpté. Pieds cannelés sculptés sur roulettes. Dessus de marbre blanc. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 74 x 123 x 74 cmEstimate: € 200/300 -
#641
Een witmetalen champagne-emmer.
#622
“Rode Driehoek.” Gouache op papier. Draagt monogram.
"Triangle rouge". Gouache sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#327Val Saint Lambert
Een karafje en een parfumverstuiver van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#596
Een zijden kleedje. Verkleuring.
#685
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
#340
“Bathtime for teddy”. Een houten lavabomeubeltje met handgeschilderde decors. Op de zijkant gedateerd 1927, het spoelbakje recenter uit 1952.
"L'heure du bain pour Teddy". Un meuble lavabo en bois aux décors peints à la main. Daté 1927 sur le côté, le lavabo plus récent de 1952.No longer availableDim. 90 x 55 x 52 cmEstimate: € 60/80