Other lots in this auction
-
#475Een antieke schouwspiegel met twee vogeltjes in de kuif.
Un miroir de cheminée antique avec deux oiseaux dans la coiffe.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Chopard Swiss Made ImperialeEen automatische roestvrij stalen horloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. In originele doos.
Une montre automatique en acier inoxydable sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,50 ct. Dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 7500 / 8000 -
#542P. Mossay“Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#33Bassano, Italy“Vrouw met hoed en bloemen”. Een aardewerken buste. Kleine schilfer van het bovenste bloemetje.
Femme au chapeau et fleurs. Un buste en faïence. Petit éclat à la fleur du haut.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 70 -
#164“Moeder Gods van Smolensk”. Een klein messingen drieluikje met email. Rusland, XVIIIe eeuw.
Mère de Dieu de Smolensk. Petit triptyque en laiton émaillé. Russie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 9 x 10,5 cmEstimate: € 140 / 180 -
#77Bronzen naakt. Op marmeren sokkel.
Nu en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#517Kaiser PorzellanEen schotel van meerkleurig en verguld porselein met Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore et dorée à décor Imari. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 25 / 35 -
#38ZenithEen handbeschilderde cartelklok op sokkel in de stijl van de Neuchateloises.
Une horloge de cartel peinte à la main sur un piédestal dans le style des Neuchateloises.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#535Drie houten Boeddhistische beeldjes. Een knielende monnik (Muromachi, Japan), een Indische vrouwenfiguur (Jugarat) en een Guanyin.
Trois statues bouddhistes en bois. Un moine agenouillé (Muromachi, Japon), une figure féminine indienne (Jugarat) et un Guanyin.No longer availableDim. H. 30-29-18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#464Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Les amoureux de l’isle Adam”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 47/110 en gedateerd 2001 buiten de plaat.
Les amoureux de l'isle Adam. Une lithographie. Signée, numérotée 47/110 et datée 2001 hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 250 / 300 -
#543Villeroy & Boch, BonnEen driedelig kaststelletje van aardewerk met blauw op witte landschapsdecors in cartouches op achtergrond van driehoekjes in Flamant bleu. Onderaan gemerkt.
Une garniture trois pièces en faïence à décors de paysages bleu sur blanc dans des cartouches sur fond de triangles en Flamant bleu. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 22 & 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages de landes, huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 70 / 120


