#205Een drie rijen parelhalssnoer bezet met 18 K wit en geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Collier de trois rangés de perles avec fermoir en or blanc et jaune 18 K serti de petits brillants et saphirs ayant un poids total de ca 2,40 ct.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#149Adèle Koekkoek“Keukeninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#250Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 450 / 550 -
#389Paul Van DesselPeriod: 1956-2021Een map met talrijke linosneden, aquatinten, schetsen, academische studies enz.
#536Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#277“Herinnering aan het 800 jaar bestaan van de Sint-Maerten toren van Kontich. 1149-1949.”
Mémoire du 800e anniversaire de la tour Sint-Maerten à Kontich. 1149-1949.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#176Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
#5Twee 18 K geelgouden spelden waarvan één met pareltjes en één met Oosters hoofd.
Deux épingles en or jaune 18 carats, une avec des perles et une avec une tête orientale.No longer availableDim. 7,27 gEstimate: € 150 / 200 -
#582André CardinaelPeriod: 1985 - 2005“Uit het dal.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
De la vallée. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 37 cmEstimate: € 100 / 150