Other lots in this auction
-
#21Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee verschillende karafjes met stop en een geslepen kom met zilveren montuur. De karaffen XIXe eeuw, de kom omstreeks 1900.
Un lot de cristal incolore, composé de deux carafes différentes avec bouchons et d'une coupe taillée avec montures en argent. Les carafes 19ème siècle, la coupe vers 1900.No longer availableDim. h: 32 & 35 cm Ø: 17 cmEstimate: € 75 / 90 -
#478Een geribde vaas van beige Muranoglas.
Un vase nervuré en verre de Murano beige.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 85 / 100 -
#660Dertien oude boeken van diverse auteurs (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) en over diverse thema’s.
Treize livres anciens d'auteurs divers (Streuvels, Bomans, Teirlinck, Gezelle...) et sur des thèmes divers.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#188Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.
Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 36,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#378Paul Van DesselPeriod: 1956-2021Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige lijsten beschadigd.
Ensemble de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abimés.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#137Een paar antieke wandelstokken met zilveren handvatten. Gebruikssporen.
Une paire de cannes anciennes aux manches en argent. Usures.No longer availableDim. l: 66 & 88 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.
Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.No longer availableDim. 24 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#537“Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.
Nature morte au violon. Huile sur panneau. Peint des deux côtés.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#40Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,62 gEstimate: € 350 / 450 -
#174“Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 37 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60 / 80


