Other lots in this auction
-
#378
Een dekselpotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reigers en lotussen. Onderaan gemerkt.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine à décor multicolore de hérons et de lotus. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#526
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#334Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Na de regen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 37/75 buiten de plaat.
"Après la pluie". Une gravure. Signé et numéroté 37/75 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 23 cmEstimate: € 40/45 -
#443
Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
Un cerf en cuivre antique. Est de Bali.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 50/80 -
#335
Een lot Parijs’ porselein met handgeschilderde decors, groene banden en vergulde motieven, bestaande uit een kopje op schoteltje, een suikerpot op schoteltje en een sierjardinière op voetjes. Allen gemerkt onderaan.
Lot de porcelaine de Paris à décors peints à la main, bandes vertes et motifs dorés, composé d'une tasse sur soucoupe, d'un sucrier sur soucoupe et d'une jardinière décorative sur pieds. Le tout marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 - 16 cmEstimate: € 80/100 -
#64Hubert De Vries
“Latems landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Paysage du Latem". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#17
Een vaas van Booms glas met gegraveerde en vergulde fries.
Un vase en verre de Boom avec une frise gravée et dorée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#157Willy Vandersteen
Vier albums van Suske en Wiske, rode reeks. - “Het Sprekende Testament”. Eerste uitgave 1958. Goede staat, lichte slijtage aan rug. Goed blok. Middenste pagina’s los.- “De Geverniste Zeerovers”. Eerste uitgave 1958. Goede staat. Goed blok, middenste pagina’s los.- “De Zwarte Zwaan”. Eerste uitgave 1959. Goede staat, kras op achterkaft. Goed blok.- “De Gouden Cirkel”. Eerste uitgave 1960. Twee kleuren. Goede staat, lichte rugslijtage, nummertje op de kaft. Goed blok.
Quatre albums de Suske en Wiske, série rouge. - « Het Sprekende Testament ». Première édition 1958. Bon état, légère usure au dos. Bon bloc. Pages du milieu lâches. - "De Geverniste Zeerovers". Première édition 1958. Bon état. Bon bloc, pages du milieu lâches. - "De Zwarte Zwaan". Premier numéro 1959. Bon état, rayure au dos de la couverture. Bon bloc. - "De Gouden Cirkel. Première édition 1960. Deux couleurs. Bon état, légère usure du dos, numéro sur la couverture. Bon bloc.(..)No longer availableEstimate: € 480/560 -
#679
Een houten naaimeubeltje met uitgestoken versieringen.
Une table d’ouvrage en bois avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 60 x 44 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#95Hergé
Les Aventures de Tintin. “L’Oreille Cassée”. Kleurenuitgave van 1944, Achterflap A23bis, Gele rug sletig, geschaafde harde kaft. Matige staat, goed, volledig blok, gelost.
Les Aventures de Tintin. "L'Oreille Cassée". Edition couleur de 1944, quatrième de couverture A23bis, dos jaune usé, couverture rigide éraflée. État moyen, bon, bloc complet, détaché.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#420
Een paar Antwerpse herdenkingsmunten. Leopold II. Koninklijke Academie der Schoone Kunsten 1897. En ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.
Une paire de pièces commémoratives anversoises. Léopold II. Académie Royale des Beaux-Arts 1897. Et ‘s Lands Eeuwfeest 1830-1930.No longer availableDim. Ø 5 & 7 cmEstimate: € 30/35 -
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
Un drageoir et un vase en cristal doublé vert et taillé. Les deux marqués.No longer availableDim. h: 15 -25 cmEstimate: € 80/100