Other lots in this auction
-
#427
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.
Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cm (m.s.)Estimate: € 100/150 -
#597
Een houten dienblaadje op vouwpoot.
Un plateau en bois sur pied pliant.No longer availableDim. H:70cmEstimate: € 40/50 -
#194
“Kardinaal met hondje”. Olieverf op doek in de geest van Marais-Milton. Gesigneerd.
“Cardinal avec chien”. Huile sur toile dans l'esprit du Marais-Milton. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#532Piet Smolders
“Meisje met hoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
"Fille avec un chapeau". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 38,5 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#293
Een eikenhouten bordenrekje in twee niveaus, versierd met uitgestoken motieven en hoofdjes. Bijgevoegd een pijpenrekje met decor van een pijproker en met koperen tabakspot.
Un support à assiettes en chêne à deux niveaux, décoré de motifs et de têtes sculptés. Ajouté se trouve un support à pipe décoré d'un fumeur de pipe et d'un pot à tabac en cuivre.No longer availableDim. h: 62 & 49 cmEstimate: € 60/100 -
#295
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableDim. 15x10cm & 35x25cmEstimate: € 80/100 -
#177
Een messingen drieluik, versierd met twee kleuren email. Scénes van het ontslapen van de Moeder Gods, de verrijzenis van Christus en het doopsel van Christus. Rusland, XIXe eeuw.
Un triptyque en laiton, décoré d'émail bicolore. Scènes du Sommeil de la Mère de Dieu, de la Résurrection du Christ et du Baptême du Christ. Russie, XIXe siècle.No longer availableDim. 5,5 x 16 cmEstimate: € 180/240 -
#470
Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
Suite de dix chaises de style Louis XV. Très bon état.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 200/300 -
#92R.J. Sterckema
“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014
“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800/1000 -
#36
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
Chandelier d'église en laiton avec traces d'argenture.No longer availableDim. h 107 cmEstimate: € 50/60