Other lots in this auction
-
#381
Een ebbenhouten kistje, versierd met ingelegde stipjes en bekleed met stekels van een stekelvarken. Bijgevoegd een bal, bekleed met benen plaatjes.
Une boîte en ébène, décorée de points incrustés et doublée de piquants de porc-épic. Attaché une balle, recouverte de plaques d'os.No longer availableDim. 9 x 21 x 16 cm Ø:16 cmEstimate: € 80/100 -
#237
Een eivormige porseleinen dekseldoos met meerkleurig bloemendecor en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Boîte à couvercle ovoïde en porcelaine à décor floral multicolore et motifs dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 60/80 -
#102Emile GeudensPeriod: 1926 - 2011
“Stilleven met flessen en tekenpop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte avec bouteilles et mannequin de dessin” . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 120/160 -
#249Joz. De Swerts
“Stilleven met appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux pommes". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#451
Een slapende kat van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.
Un chat endormi en porcelaine japonaise multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#267
Een grote gedreven en verzilverd metalen siervaas.
Un grand vase décoratif en métal chassé et argenté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#639Edgard TytgatPeriod: 1879 - 1957
“Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
"Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.No longer availableDim. 39 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#643
Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.
Une lampe avec base en fer forgé et abat-jour en verre coloré.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#512
Een zwartgelakt Japans bureau, het blad versierd met een pietra dura decor van geisha’s in een landschap. Met glazen blad.
Bureau japonais laqué noir, le plateau orné de pierre dure présentant des geishas dans un paysage. Avec tablette en verre.No longer availableDim. 80 x 140 cmEstimate: € 200/300 -
#384
“Kustzicht bij valavond.” Gouache op papier. Draagt monogram E.L.
"Vue sur la côte au crépuscule." Gouache sur papier. Porte un monogramme ELNo longer availableDim. 29 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#170
Een 18 K geelgouden hanger bezet met een munt van 21 K. 1 Sovereign 1958.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti d'une pièce de 21 carats 1 souverain 1958.No longer availableDim. 15,08 gEstimate: € 460/550 -
#408
Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200