Other lots in this auction
-
#149
“Romantisch dorpszicht”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
"Vue de village romantique". Huile sur toile. Quelques restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. 60 x 76 cmEstimate: € 300/400 -
#678Goebel, Germany
“Tunefull angel”; “Guiding angel” & “Shining light angel”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No 359, 357 & 358. Bijgevoegd een engeltje met speelgoedpaard met kaarsje.
"Tune full angel" ; « Ange guide » et « Ange de lumière brillante ». Trois figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. No 359, 357 & 358. Ajout d'un ange avec un cheval jouet avec bougie.No longer availableDim. h: 7 & 7,5 cmEstimate: € 35/50 -
#688
“Marc Sleen”. Een schriftelijke viering van de striptekenaar. Gesigneerd door Marc Sleen. 1985.
Marc Sleen. Une célébration écrite du dessinateur. Signée par Marc Sleen. 1985.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#383Goebel, West-Germany
“Behut’ uns beide”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 658. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1997/98.
"Behut' uns beide". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 658. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1997/98.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40/60 -
#72Jef Louis Van Leemputten
“Een haan en kippen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (ook achteraan).
"Un coq et des poules dans un paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé (également au dos).No longer availableDim. 18 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#26
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil capitonné de cuir rouge de style Louis XV.No longer availableDim. H:115cmEstimate: € 35/45 -
#528Goebel, Germany
“Heimkehr”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 89/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Heimkehr". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 89/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75/100 -
#210
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150/200 -
#630
Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.
Un pendentif en or jaune 14 carats en forme de balle de baseball avec une balle en jade.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 200/250 -
#587
Een vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een landschap. Bovenaan gerestaureerd.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Restauré au dessus.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60/80 -
#628Goebel, Germany
“Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 337. 1972
"Cendrillon". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 337. 1972No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35/50 -
#557
Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.
Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120/180