#443
Een balustervaasje van cloisonné op messing.
#507
#502
“Le mousquetaire bleu” & “La femme nue”. Twee lithografieën naar werken van Pablo Picasso, uitgegeven bij Artco, France. Met certificaat op de rugzijde.
Le mousquetaire bleu & La femme nue. Deux lithographies d'après des œuvres de Pablo Picasso, éditées par Artco, France. Avec certificat au dos.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 300 / 400 -
#262
Een wandspiegel met vergulde rand. Louis XV motief.
#43
#155
Een 18 K geelgouden geweven armband.
#346
Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.
#617
Een aardewerken kaasstolp versierd met kersendecor. Gemerkt onderaan.
Un dôme à fromage en faïence à décor de cerises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#56C. Mahillon, Bruxelles
Een oude bombardon.
Un vieux bombardon.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#561
“Groosknupchen”. Gemengde tehniek op papier in de geest van Brood.
#23Pe-De
Twee decoratieve oude koffiemolens van bakeliet.
#18
Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.
Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 75 / 100