Other lots in this auction
-
#302
“Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.
Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.No longer availableDim. 22 x 59 cmEstimate: € 50/70 -
#587
Drie verschillende decoratieve designvazen van gekleurd glas.
Trois vases design décoratifs différents en verre coloré.No longer availableDim. h: 47; 57 & 93 cmEstimate: € 60/80 -
#655
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten ornament met vrouwenhoofd. Mogelijk XVIIe eeuw. Bijgevoegd een gebeeldhouwde eikenhouten console met een Groene man, XXe eeuw.
Un ornement rond en chêne sculpté avec une tête de femme. Peut-être du 17ème siècle. Ajoutée est une console en chêne sculpté avec un homme vert, 20ème siècle.No longer availableDim. Ø: 12 cm b: 28 cmEstimate: € 35/45 -
#589Sarah CohenPeriod: 1910 - 1984
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Paysage d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1932.No longer availableDim. 41 x 33 cmEstimate: € 35/60 -
#127
Een houten schouwpendule met gedraaide stijlen.
Une pendule de cheminée en bois à montants torsadés.No longer availableDim. 54 x 36 x 20 cmEstimate: € 80/120 -
#111A. Thornburn
Een grote en een kleine arendskop op natuurstenen sokkel.
Une grande et une petite tête d'aigle sur un socle en pierre naturelle.No longer availableDim. h: 32 en 21 cmEstimate: € 100/150 -
#123
Een scheepsmaquette van een vissersboot.
Une maquette de bateau de pêche.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 120/180 -
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300/500 -
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
“Gezin”. Een terracotta wandplaquette. Gesigneerd en genummerd 61/100.
Famille. Une plaque murale en terre cuite. Signée et numérotée 61/100.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 30/40 -
#162Raf Temmerman
“Hoevezicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#426
Twee handgeknoopte Perzische wollen karpetjes.
Deux tapis persans en laine noués à la main.No longer availableDim. 140 x 70 & 138 x 79 cmEstimate: € 60/80 -
#325
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct. en een druppelvormige robijn van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,36 ct. et d'un rubis en forme de larme de +- 3 ct.No longer availableEstimate: € 1400/1600