#202P. StefaniPeriod: Roubaix, 1938
“Rouen bij dageraad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#696
#203Delvaux, Bruxelles
Een handtas van okergeel leder.
#41
Een schotel van meerkleurig Delfts aardewerk met bloemendecor. XVIIIe eeuw.
Plat en faïence de Delft multicolore à décor floral. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 33 cmEstimate: € 50 / 70 -
#581
Een Tibetaanse bronzen Boeddha.
#437
Tchokwé masker versierd met schelpen en veren. DRC.
#85
Twee 18 K witgouden trouwringen.
#239Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
#207Guerin, Bouffioulx
Een grote vaas van steengoed met een meerkleurig glazuur en met een Oud- Egyptisch decor. Onderaan gemerkt.
#547
Een bronzen duizendarmige Avalokiteshvara. Op los voetstuk.
#330Waterman
Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
#551Waechtersbach
Een porseleinen wildservies, gedecoreerd met diverse dieren. 15 stuks: 5 paar borden, één apart bord, een grote serveerschotel, een terrine, een kom en een sauskom. Onderaan gemerkt.
Un service à gibier en porcelaine, décoré de divers animaux. 15 pièces: 5 paires d'assiettes, une assiette séparée, un grand plat de service, une soupière, un bol et une saucière. Marqué en bas .No longer availableEstimate: € 150 / 200