#30Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#270Een platina ring bezet met een solitaire briljant van +- 0,30 ct.
#470Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljantjes, robijnen, saffieren en smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants taillés en brillant, de rubis, de saphirs et d'émeraudes d'un poids combiné de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 350 / 450 -
#60Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met solitaire briljant van 0,20 ct.
#360Een paar 18 K geelgouden oorbellen oorbellen bezet met topaas.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de topazes.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 130 / 150
#426Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 204 x 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#614Charlotte ReinePeriod: °1954“Photo de famille” & “Tentation”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd XIX/XX en 32/99.
« Photo de famille » & « Tentation ». Une paire de lithographies. Les deux signées à l'extérieur de la plaque et resp. numérotées XIX/XX et 32/99.No longer availableDim. 65x50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#513Een gesculpteerd albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Een groot Afrikaans houten beeld.
#163Attilio FagioliPeriod: 1877 - 1966Een wit marmeren vrouwenbuste op sokkel uit verschillende delen en versierd met verguld messingen monturen.
Un buste de femme en marbre blanc sur un piédouche en plusieurs parties et orné de montures en laiton doré.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 400 / 600 -
#696Een antieke wandtafel met drie laden en op tapse poten.
Une console ancienne avec trois tiroirs et des pieds fuselés.No longer availableDim. 68 x 40 x 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#352“Sens”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd, LD.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240