#454Salvador Dali
“Place Saint-Marc à Venise”. Een porseleinen plaquette. Gesigneerd in de plaat. Met certificaat op de verso en genummerd 7/1000.
“Place Saint-Marc à Venise”. Une plaque en porcelaine. Signée dans la plaque. Avec certificat au dos et numéroté 7/1000.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 320 / 350 -
#16
Een reeks van zes Engelse mahoniehouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
Début. Gouache sur papier. Signé et daté '91.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#165
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,51 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,51 ct. EVVS1.No longer availableEstimate: € 900 / 1000 -
#406Ardebill
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#61
“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
Femme au panier. Une figurine en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#362
“Intrede van de Mogul”. Miniatuur op ivoor.
#395
Een plafonnière met geslepen en gesatineerde coupe.
Un plafonnier avec une coupe polie et satinée.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 80 / 120 -
#82A. Janson
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 73 x 101 cmEstimate: € 60 / 100 -
#181Jarbel
Bronzen beeld van een art deco danseres. Gesigneerd achteraan. Op marmeren sokkel.
Statue en bronze d'une danseuse Art Déco. Signée au dos. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#112Robert Frénay
“Vissersboot aan de oever.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Bateau de pêche sur la berge. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120