#243Een vergulde koperen wandlamp met twee lichtpunten. Lodewijk XVI-stijl.
#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
#572Gaston NoelandersPeriod: °Elsene 1910-2003“Een rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Un paysage fluvial ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Een rok en bijpassende bolero van beige satijn versierd met Brusselse naaldkant en met takken en bloemen in gouddraad. XIXe eeuws.
Une jupe et un boléro assortis en satin beige décorés de dentelle de Bruxelles à l'aiguille et de branches et fleurs en fil d'or. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#364“De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.
#653Zes antieke Chinees porseleinen borden.
#69Jean Jacques FoulonPeriod: 1923-1980“Bomen aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247Een ronde schotel van blauw en wit Delfts aardewerk.
#31“Bulldog”. Een bronzen beeldje.
#417Een vaas van geslepen en deels magenta gedubbed kristal. Zonder merk.
#404“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 58 x 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants noirs d'un poids combiné de +- 2,10 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 1000 / 1200