Other lots in this auction
-
#468Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#378Een lot kunststoffen replica’s van XIXe eeuwse scrimshawtanden, bestaande uit drie walrustanden en drie potvistanden.
Lot de répliques en plastique de dents de scrimshaw du XIXe siècle, composées de trois dents de morse et de trois dents de cachalot.No longer availableDim. l: 9,5 - 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#175“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
“Portrait d’un capitaine”. Huile sur toile. XVIIe siècle. Attribué à Jan de Bray (1626-1697). Retoilée.No longer availableDim. 103 x 81 cmEstimate: € 5000 / 8000 -
#524Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#64Drie olieverfschilderijtjes op paneel met vee en eenden in de geest van de XIXe eeuw.
Trois peintures à l'huile sur panneau représentant des bovins et des canards dans l'esprit du 19ème siècle.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#681Een lot antiek varia, bestaande uit een messingen strijkijzer met onderzetter en een kaarsenpan, een houten kaasvorm, een mogelijk Friese pollepel met kerfsnijwerk en een houten koekenspaan. XIXe eeuw.
Lot d'objets divers anciens, composés d'un fer à repasser en laiton avec dessous de verre et d'un chandelle, d'un moule à fromage en bois, d'une louche frisonne (?) avec sculpture et d'une poêle à frire en bois. XIXème siècle.No longer availableDim. H:4-16cmEstimate: € 65 / 75 -
#351Twee verschillende gestileerde vogels van verguld brons op beige marmeren sokkels.
Deux oiseaux stylisés différents en bronze doré sur socles en marbre beige.No longer availableDim. H:15-24cmEstimate: € 40 / 60 -
#98Een messingen comtoiseklok met fraai uitgewerkte gedreven slinger.
Une comtoise en laiton avec un pendule joliment repoussé.No longer availableDim. H:150cmEstimate: € 40 / 60 -
#96Jean Mocque à ParisEen paar bijzettafeltjes in Régencestijl, versierd met fijn uitgestoken motieven en met geaderde roodmarmeren bladen.
Paire de guéridons de style Régence, décorés de motifs finement sculptés et de plateaux en marbre rouge veiné.No longer availableDim. 47 x 47 x 47 cmEstimate: € 500 / 750 -
#599LITTH“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#688Een verzilverd aardewerken koffiepot. Gaaf.
Une cafetière en faïence argentée. Super.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 15 / 20 -
#629Didier DuesbergPeriod: 1946 - 2000“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1-1-00.
"Composition abstraite". Huile sur toile. Signé et daté au verso 1-1-00.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 120 / 180


