Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).
Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).

Een 18 K witgouden Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. (twee steentjes terug gezet worden).

Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants d'un poids total de +- 0,80 ct (deux pierres à remettre).
Dim. 2,55 g
SKU: 2202220670.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #670
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #154

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #18

    Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.

    Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.
    No longer available
    Dim. H: 4-6cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #238

    Een verguld bronzen applique met twee lichtpunten, gedragen door een engel.

    Une applique en bronze doré à deux points lumineux, portée par un ange.
    No longer available
    Dim. H:44cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #17
    Van Engelen, Lier

    Een verzilverd metalen trompet.

    Une trompette en métal argenté.
    No longer available
    Dim. l: 51 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #342

    Een modern glazen vaasje.

    Un vase en verre moderne.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #317

    Een lot van vier oude camera’s en een verrekijker.

    Lot de quatre anciens appareils photos et jumelles.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm - 6 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #640

    Vier verschillende 18 K geelgouden ringen waaronder twee cachetringen (te herstellen).

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 carats dont deux bagues à cachet. (à réparer).
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #32

    Een paar landschappen op paneel. Het ene gesigneerd Maris (?) en gedateerd 1875.

    Une paire de paysages sur panneau. Un signé Maris (?) Et daté 1875.
    No longer available
    Dim. 13 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #265

    Een lot van drie grote en drie kleine borden en een ovale onderzetter. Engels werk met Chinees geïnspireerd landschapsdecor. Gemerkt.

    Un lot de trois grandes et trois petites assiettes et un sous-verre ovale. Travail anglais à décor de paysage d'inspiration chinoise. Marqué.
    No longer available
    Dim. Ø:21-25cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #596

    Een reeks van vier eikenhouten stoelen en twee armstoelen in Renaissancestijl met getorste poten.

    Ensemble de quatre chaises en chêne et de deux fauteuils de style Renaissance aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. H:100-110cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #387

    Vijf diverse beeldjes van verschillende materialen en herkomsten. Hout, steen, been.

    Cinq figurines diverses de matières et d'origines différentes. Bois, pierre, os.
    No longer available
    Dim. H:11-26cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #208

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More