Other lots in this auction
-
#3
Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20 / 50 -
#375Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd.
Série de six linogravures diverses. Signées et datées.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 120 / 200 -
#290
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 250 / 300 -
#52
“De Klokkengieters”. Gravure.
Les fondeurs de cloches . Gravure.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#358Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Geconserveerde liefde”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2013.
Amour préservé. Huile sur toile. Signée et datée 2013.No longer availableDim. 57 x 66 cmEstimate: € 250 / 350 -
#305
Een 18 K wit en geel en gouden ring bezet met rode steen.
Une bague blanche et jaune et or 18 carats sertie d'une pierre rouge.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150 / 200 -
#590Goebel, Germany
“Apple tree boy” & ”Apple tree girl”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Onderaan gemerkt.
Garçon au pommier & Fille au pommier . Deux figurines en biscuit multicolores de la série de M.I. Hummel. No.141 & 142/1. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Lac des cygnes. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#329Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerpen II” Een ets. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat.
“O. L. Vr. Rockoxhuis Keizerstraat Antwerp II” Une eau-forte. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 36,5 x 16 cmEstimate: € 50 / 55 -
#140
Een 18 K geelgouden hanger met in de vorm van een bij.
Un pendentif en or jaune 18 carats en forme d'abeille.No longer availableDim. 5,80 gEstimate: € 180 / 250 -
#196
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200 / 240