#665Een paar Chinees blauw porseleinen Fo-dogs. Onderaan gemerkt.
#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#13Een vergulde pendule met gezeten edelman.
#603Een lot van 2 fossielen bestaande uit een Ammoniet en een stenen werktuig.
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#288Capodimonte“Maria met kind en slang”. Een wit porselein beeld, onderaan gemerkt.
#379“Tropcial vibes”. 3 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“Tropical vibes”. 3 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 39cmEstimate: € 60 / 90 -
#223Een 19e eeuws heiligenbeeld in terracotta, onderaan gerestaureerd en mist één hand.
A 19th-century terracotta religious statue, restored at the bottom and missing one hand.No longer availableDim. h 101 cmEstimate: € 120 / 180