#285Een lot diverse bodemvondsten, bronzen en ijzeren items.
#614Een Balinees houten gesculpteerd beeld van Vishnu rijdend op Garuda, met meerkleurige beschildering.
A Balinese wooden carved statue of Vishnu riding on Garuda, with multi-colored painting.No longer availableDim. 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82“Stadstafereel Brugge”. Een schilderij, olieverf op doek, gemaroufleerd. Naar een werk van Cornelis Springer.
"Cityscape of Bruges". A painting, oil on canvas, marouflaged. After a work by Cornelis Springer.No longer availableDim. 39,5 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#613Een bronzen Chinese spiegel met reliëfdecor.
#646Een gesculpteerd houten polychrome salontafel met marmeren blad in Louis-XVI stijl.
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#20Een parelhalssnoer met zilveren slot.
A pearl necklace with a silver lock.No longer availableDim. L: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
#45T. LanzaEen Italiaans keramieken designer lamp met een geprint motief van veelkleurige bladeren, bovenaan gemerkt T. Lanza. Ca 1990.
An Italian ceramic designer lamp with a printed pattern of multicolored leaves, marked T. Lanza at the top. Circa 1990.No longer availableDim. h 55 cm (voet)Estimate: € 60 / 80 -
#143Felix Zeh Scheibe-AlsbachPeriod: 1869-1937“Weldoeners in koets met tweespan en 2 putti”. Een meerkleurig, polychroom, porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gemerkt, model no. 11994, ontwerp door Felix Zeh.
"Benefactors in carriage with two horses and 2 putti." A multicolored, polychrome, porcelain group with various characters. Marked at the bottom, model no. 11994, designed by Felix Zeh.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 400 / 500