Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.

Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.

An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.
Dim. 21,87 g
SKU: 1604240500.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #500
Estimate: € 3000 / 3200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #378

    Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.

    A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.

    A French display cabinet in Boulle style with copper inlay and gilt brass fittings.
    No longer available
    Dim. 152 x 88 x 43 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #430

    Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.

    An 18k yellow gold brooch set with a cameo.
    No longer available
    Dim. Bruto: 22,76 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #658

    Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.

    An Asian opium scale in a carved wooden box.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #66

    Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.

    A heavily veined marble pedestal with bronze decoration on one side.
    No longer available
    Dim. 101 x 30 x 30 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain covered vases with battle scenes. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 25 x Ø 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #486

    Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.

    A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.
    No longer available
    Dim. 58 x 163 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #322

    ‘Landschap met bomen’, aquarel op papier, draagt handtekening.

    'Landscape with trees', watercolor on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #200

    Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.

    An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.
    No longer available
    Dim. 17,30 g
    Estimate: € 2300 / 2500
  • #212

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.

    A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.
    No longer available
    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #133
    Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen

    “De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.

    "The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.
    No longer available
    Dim. 28 x 47 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #704

    Een milieu-de-table van zamak en persglas, de zamakken voet stelt een boom voor met vluchtend hert. Vroeg 20ste eeuws.

    A centerpiece in zamak and pressed glass, the zamak base depicts a tree with fleeing deer. Early 20th century.
    No longer available
    Dim. h 50 x Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More