#378Een comtoise klok met Dinanderie en gepolychromeerde elementen, opschrift op de wijzerplaat Touzé à Carrouge.
A Comtoise clock with Dinanderie and polychrome elements, inscription on the dial Touzé à Carrouge.No longer availableDim. h 42 x b 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een Franse vitrinekast in Boulle-stijl met koper ingelegd en verguld koperen beslag.
#430Een 18 k geelgouden broche bezet met een camee.
An 18k yellow gold brooch set with a cameo.No longer availableDim. Bruto: 22,76 gEstimate: € 300 / 400 -
#658Een Aziatisch opiumweegschaaltje in gesculpteerd houten doosje.
An Asian opium scale in a carved wooden box.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#66Een zwaar geaderde marmeren piëdestal met bronzen decoratie op één kant.
#608Een paar Japans porseleinen dekselvazen met krijgstafereel. Onderaan gemerkt.
#486Een houten vintage, Scandinavisch design, salontafeltje met 2 uitklapbare zijden.
A wooden vintage, Scandinavian design coffee table with 2 fold-out sides.No longer availableDim. 58 x 163 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#322‘Landschap met bomen’, aquarel op papier, draagt handtekening.
'Landscape with trees', watercolor on paper, signed.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 kt geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
An 18 kt yellow gold bracelet set with diamonds totaling approximately 1.08 ct.No longer availableDim. 17,30 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#212Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Goudkleurig patina met floraal top en twee duiven in het snijwerk.
A wall mirror with a carved wooden frame and beveled glass. Golden patina with a floral top and two doves in the carving.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#133Aelteste Volkstedter Porzellanmanufaktur Thüringen“De ontsnapping van Gravin Cosel”. Een groep meerkleurig, polychroom porselein met paarden, koets en diverse personages. Afgebeeld de vlucht van Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Ontwerp door Hermann Reinl. Achteraan gemerkt. Schilfertje aan hoed, voorste ruiter.
"The escape of Countess Cosel." A group of multi-colored, polychrome porcelain depicting horses, carriage, and various characters. Depicting the escape of Anna Konstanze, Reichsgräfin von Cosel, Pillnitz 1715. Design by Hermann Reinl. Marked at the back. Chip on hat of the foremost rider.No longer availableDim. 28 x 47 cmEstimate: € 400 / 600 -
A centerpiece in zamak and pressed glass, the zamak base depicts a tree with fleeing deer. Early 20th century.No longer availableDim. h 50 x Ø 22 cmEstimate: € 60 / 100