Other lots in this auction
-
#350
Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.
Lot de bijoux fantaisie dont sept montres et trois broches. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#544
Een schouwspiegel in bepleisterde en vergulde lijst.
Un miroir de cheminée dans un cadre plâtré et doré.No longer availableDim. 131 x 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#620Val St. lambert
Een grote vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. Onderaan gemerkt. Zeer lichte randschade.
Un grand vase en cristal incolore et bleu taillé. Marqué en bas. Très léger dommage sur les bords.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#44Jaky Lefrancois
Twee landschappen, aquarel op papier en een potloodtekening van een meisje met een hondje. Alledrie gesigneerd.
Deux paysages, aquarelle sur papier et dessin au crayon représentant une fille avec un chien. Tous les trois signés.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#49Jaky Lefrançois
Vier landschapjes, aquarel op papier. Allen gesigneerd.
Quatre paysages, aquarelle sur papier. Tous signés.No longer availableDim. 4,5 x 6 & 15 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Swarovski
“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#330Waterman
Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
Un stylo à bille et un stylo-plume avec étui en cuir. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#181Atlas
Een reeks schaalmodellen uit de reeks “Les voitures de Spirou et Fantasio. Volledige reeks van 24 stuks, in originele verpakking. Dupuis, 2007. Eén achterwieltje (2CV) beschadigd.
Une série de modèles réduits de la série Les voitures de Spirou et Fantasio. Série complète de 24 pièces.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#304
“Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Een lithografie door Charles Bernier naar Detilleux.
Sa Majesté Albert, Roi des Belges”. Litho par Charles Bernier d’après Detilleux.No longer availableDim. 59 x 43 cmEstimate: € 55 / 60 -
#39
Een ovaal schaduwwerkje van uitgesneden papier. XIXe eeuw.
Une image d'ombre ovale en papier découpé. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 18 cm (kadertje)Estimate: € 35 / 40 -
#182Henry Moons
“Raadzaal van het Brouwershuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1887.
Salle du Conseil du Brouwershuis . Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1887.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 150 / 250 -
#273Zenith Swiss made
Een houten consolependule met verguld bloemendecor op rode fond in de geest van de Neuchateloises.
Pendentif console en bois à décor floral doré sur fond rouge dans l'esprit des Neuchâteloises.No longer availableDim. h: 49 + 19 cmEstimate: € 80 / 100