#470Een reeks van tien stoelen in Lodewijk XV-stijl. In zeer goede staat.
#3137 vergulde metalen figuurtjes. Chinees werk.
#10Een parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#4Een lot van zes oude litho’s:- “Town Hall, Bruges”.- “The Great Tower, Bruges”- “The Clyde, with Dunbarton Castle in the distance”. - “Falkland Palace & Town”- “Bloomsbury Square”- Kaart van Europa.
Un lot de six lithographies anciennes : - 'Mairie, Bruges'. - 'La Grande Tour, Bruges' - 'La Clyde, avec le château de Dunbarton au loin'. - 'Falkland Palace & Ville' - 'Bloomsbury Square' - Carte de l'Europe.No longer availableDim. 10x16cm12x18cm25x30cmEstimate: € 60 / 100 -
#239Jos Martin“Heidezicht”. Olieverf op board. Gesigneerd. Lichte verfschade.
#461Geïllustreerde Tibetaanse gebedenboek voor gebedsgenezing. Op plastic voet.
#555Een buste van Cleopatra van gepolychromeerd plaaster.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paons dans des buissons fleuris.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180 / 240