Other lots in this auction
-
#576
Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
Suite de six chaises à patine beige de style Louis XVI, recouvertes de velours.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#408
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40/50 -
#343
Een lot van twaalf borden van o.a. Frans en Nederlands aardewerk. Grotendeels XIXe eeuws. Enkele met haarscheuren, restauraties, randschade.
Lot de douze assiettes, dont des poteries françaises et hollandaises. Majoritairement XIXe siècle. Certains avec des cheveux, des restaurations, des dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22 - 25 cmEstimate: € 60/80 -
#396
Een antiek handgeknoopt Mori Yomud kleed van wol.
Un tapis ancien en laine Mori Yomud noué à la main.No longer availableDim. 220 x 118 cmEstimate: € 50/70 -
#590
Een glazenservies van kleurloos kristal.
Un ensemble de verres en cristal incolore.No longer availableDim. H:4-20cmEstimate: € 120/200 -
#632Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#392
“Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.
"Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 67 x 83 cmEstimate: € 300/500 -
#483
“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/80 -
#624
Een gevarieerd lot voorwerpen met cloisonné op messing, bestaande uit een dekselpotje, een asbakje, een klein kommetje, een diep schaaltje, en een laag schaaltje en een gemberpotje. Met houten sokkels.
Lot varié d'objets cloisonnés sur laiton, composé d'un bocal à couvercle, d'un cendrier, d'un petit bol, d'un plat creux, et d'un plat bas et d'un pot à gingembre. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 16 - 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
#298Papeterie Bernaert, Bruxelles
Een gietijzeren boekenpers.
Presse à livres en fonte.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#574Van Lens
“De Brugse Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Les canaux de Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#143Hergé
Vier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400/500