Other lots in this auction
-
#558Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Dans le vent”. Een terracotta buste op sokkel/.
"Dans le vent". Un buste en terre cuite sur socle.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#202Paul Permeke“Dorpszicht met paardenkar.” Olieverf op board. Gesigneerd.
"Vue sur le village avec charrette à cheval." Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#454Een paar geribde ijzeren dekselvazen op piedouche.
Une paire de vases à couvercle en fer strié sur piédouche.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 75 / 100 -
#387Een gepolychromeerd en verguld Chinees Boeddhistisch beeldje.
Une statue bouddhiste chinoise polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Andreas VanpouckePeriod: °1959“Portretstudie van Vriend Eric Colpaert”. Olieverf op doek. Achteraan met gesigneerde opdracht d.d. Pulderbos 1986.
« Étude de portrait de l'ami Eric Colpaert ». Huile sur toile. Au dos avec une dédicace signée dd Pulderbos 1986.No longer availableDim. 33 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305Een reeks van vijf Delfts aardewerken tegels, waarbij drie in blauw op wit en twee blauw-wit en mangaan. XVIIIe eeuw.
Un ensemble de cinq carreaux de faïence de Delft, trois en bleu sur blanc et deux en bleu-blanc et manganèse. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 50 / 60 -
#588Een messingen bureaulampje met kapje van gekleurd glaspasta.
Une lampe de bureau en laiton avec un abat-jour en pâte de verre colorée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#138Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld bronzen monturen.
Paire de cassolettes en marbre veiné et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376BeloutchEen handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
Un tapis de prière oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 135 x 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#506Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Un tapis en laine chinois noué à la main.No longer availableDim. 366 x 274 cmEstimate: € 100 / 180 -
#25Een lot religiosa, bestaande uit plaasteren beeldjes, waaronder twee Zwarte Madonnas, een kruisbeeldje van Brussels porselein, drie reliëfplaquettes en twee kruisbeeldjes.
Lot de religiosa, composé de statuettes en plâtre, dont deux Vierges noires, un crucifix en porcelaine de Bruxelles, trois plaques en relief et deux crucifix.No longer availableDim. H:15-37cmEstimate: € 55 / 65


