Other lots in this auction
-
#128
“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 200/240 -
#436
Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.
Un tapis tunisien en laine noué à la main.No longer availableDim. 299 x 201 cmEstimate: € 80/120 -
#594Jack GodderisPeriod: 1916-1971
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Marine". Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#612G Rosso
“Arbore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Arbore". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#600
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljant van +- 0,90 ct. EVVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,90 ct EVVS1. et brillants d'un poids combiné de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 3300/3500 -
#647
Een lot boeken:- “Dictionnaire des peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs”. E. Benezit. 1966. Alle acht delen.- “De Belgische kunstenaars uit de 19de en 20ste eeuw”. Paul Piron. Twee delen. Art in Belgium, 1999. Gebruikt.- “Dictionnaire biographique illustré des artistes en Belgique depuis 1830”. Arto, 1987.- “Annuaire internationale des ventes”. 1980 & 1983.
Lot de livres : - « Dictionnaire des peintres, sculpteurs, dessinateurs et graveurs ». E. Bénézit. 1966. Les huit volumes. - « Les artistes belges des XIXe et XXe siècles ». Paul Piron. Deux parties. Art en Belgique, 1999. Usés. - "Dictionnaire biographique illustré des artistes en Belgique depuis 1830". Arto, 1987. - "Annuaire Internationale des ventes". 1980 & 1983.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#91
“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van auguste Moreau.
« Des anges sur un bateau en forme de coquillage, tirés par des dauphins ». Groupe en bronze sur socle en marbre rouge d'après une oeuvre d'Auguste Moreau.No longer availableDim. H:22cmEstimate: € 60/100 -
#332
“Huldealbum aan kunstschilder Alfred Ost en toondichter Arthur Meulemans bij hun zestigste verjaardag 1884 - 1944.
Album hommage au peintre Alfred Ost et au compositeur Arthur Meulemans pour leur soixantième anniversaire 1884 - 1944.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#455
Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#207
Een wollen tafeltapijt.
Un tapis de table en laine.No longer availableDim. 200 cm x 138 cmEstimate: € 50/60 -
#11Royal Copenhagen
Een zittend hondje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un chien assis en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 40/50 -
#538
Een gelakt Chinees meubeltje met twee deurtjes en een lade en versierd met een decor van vogels en bloemen.
Meuble en laque de Chine ouvrant à deux portes et un tiroirs et décoré d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. 86 x 99 x 40 cmEstimate: € 200/300