Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct et de saphirs d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 5,53 gEstimate: € 700 / 800 -
#661Een lot van achttien verschillende schotels van verzilverd/ wit metaal.
#649“Diverse personages”. Een Balinees schilderij op doek.
Secrétaire-bibliothèque en acajou, le bas ouvrant à quatre tiroirs. Abattant manque.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#566Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#336Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
#613Een antiek smeedijzeren brandmerk.
No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#84M. Catelein“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.
#167Een gegoten betonnen demonisch wezen.
Une créature démoniaque en béton coulé.No longer availableDim. 51 cm x 35 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 180