Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

Een 18 K witgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.

Un pendentif en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,55 ct.
Dim. 2,18 g
SKU: 2202220460.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #460
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #468

    Een paar balustervazen van Chinees porselein met famille-rosedecor. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine famille rose. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #289
    P. Mossay

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue de la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 34 x 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een gefineerd buffet met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met bronzen beslag en met groen marmeren blad.

    Buffet en placage à deux portes à panneaux et deux tiroirs, orné de garnitures en bronze et d'un dessus en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 98 x 108 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #47

    Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.

    Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.

    Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #278

    Mooi lot verzilverd metaal met een groot gegraveerd dienblad met twee oren met bladmotief, twee Engelse sauskommen, een kandelaartje, een gegraveerde Engelse theepot, twee broodmandje, een aspergetang gemerkt Christofle, een botervlootje, een reliekhoudertje en een kleine taartschep.

    Beau lot en métal argenté comprenant un grand plateau gravé à deux oreilles à motif de feuilles, deux saucières anglaises, un bougeoir, une théière anglaise gravée, deux corbeilles à pain, des pinces à asperges marquées Christofle, un beurrier, un porte-reliquaire et une pettie pelle à gâteaux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #105

    Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.

    Une table avec des bords et des pieds sculptés.
    No longer available
    Dim. 72 x 98 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #368

    Een balustervaas (h: 28 cm), een dekselvaas (h: 33 cm) en een schotel van Limogesporselein, versierd met meerkleurig bloemendecor en vergulde randen. Onderaan gemerkt. (Ø 20 cm)

    Un vase balustre (h : 28 cm), un vase à couvercle (h : 33 cm) et un plat en porcelaine de Limoges, à décor de fleurs multicolores et tranches dorées. Marqué en bas. (Ø 20 cm)
    No longer available
    Dim. H:32cm Ø:27cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #335

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een zware ronde en idem langwerpige schotel, een Canadese ovale schotel.

    Lot en métal argenté, composé d'un lourd plat rond et allongé idem, un plat canadien ovale.
    No longer available
    Dim. 41,5 cm x 30 cm & 41,5 cm x 25 cm & Ø 23,5 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #556
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan à nœuds suspendus.
    No longer available
    Dim. 302 x 238 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171

    “Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #436

    Een handgeknoopt Tunesisch wolllen tapijt.

    Un tapis tunisien en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 299 x 201 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More