Other lots in this auction
-
#258
Een tabakspot en een kruik van Italiaans majolica.
Un pot à tabac et un pichet de majolique italienne.No longer availableDim. h: 39 & 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#2
Een handgeschilderd miniatuur met een biddende Madonna.
Une miniature peinte à la main représentant une Madone en prière.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 40 / 50 -
#620
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 300 / 400 -
#685
Een boekenmeubeltje met drie laden en een uitschuifbaar schrijfbladje. Versierd met een anker.
Meuble à bouquins à trois tiroirs et à écritoire glissant. Décoré d’un ancre.No longer availableDim. 155 x 36 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#360
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,35 ct.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 250 / 300 -
#362Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Une lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 45 cm x 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#120
Een 14 K geelgouden ring bezet met met één briljant van +- 0,30 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un diamant taille brillant de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 250 / 350 -
#578Goebel, West-Germany
“Signs of spring”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 203/1. Laatste uitgave 1990.
"Signs of spring". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 203/1. Dernière édition 1990.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#647
Een aardewerken beeldje in de vorm van een hoofd afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en poterie en forme de tête du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#479
“Guillage II.” Gemengde techniek. Met een toeschrijving aan Christian Donck. Gedateerd 2004.
"Guillage II". Technique mixte. Avec une attribution à Christian Donck. Daté 2004.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#681
Een thermometer op geëmailleerde plaat van ‘L’Etoile assurances’.
Un thermomètre sur une plaque émaillée de 'L'Etoile assurances'.No longer availableDim. 52 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#555
Een staande klok in eikenhouten kast met koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre.No longer availableDim. H:220cmEstimate: € 40 / 60