#288Een verzilverd koffie-en theestel met suikerpot en melkkannetje op dienblad.
#115Een gebogen gefineerde drieladen commode met roos marmeren blad, met messingen hengsels.
A curved veneered three-drawer commode with rose marble top, featuring brass handles.No longer availableDim. 90 x 130 x 52 cmEstimate: € 160 / 220 -
#556Een eikenhouten kleerkast, 1 deurs met 1 lade onderaan.
#317Een kristallen kelkvaasje, groen en kleurloos, met een zeer kleine schilferschade.
A crystal chalice vase, green and colorless, with very minor flake damage.No longer availableDim. h 25.5 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#669Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#350Gianni VersaceTwee zijden sjaals. Groen en bruin.
Two silk scarves. Green and brown.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#63Boch FrèresEen lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#284O. Palman“Stille waters”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#388MuranoEen vintage Murano vaas van meerkleurig glas.
#306Een Louis XV fauteuil met bordeaux fluwelen zitting, gesculpteerde details en leeuwenpoten.
A Louis XV armchair with a burgundy velvet seat, sculpted details, and lion legs.No longer availableDim. 112 x 70 x 75cmEstimate: € 60 / 80