Other lots in this auction
-
#381
Een sierschotel met een damesportret op porselein in gedreven messingen boord.
Un plat décoratif avec un portrait de dame sur porcelaine dans un rebord en laiton martelé.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#32
“Portret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"Portrait". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 41 x 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#201
Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwelijke naakten met bloemen. Op marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze en forme de nus féminins avec des fleurs. Sur des socles en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#152
Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
Haut-relief en plâtre avec motif de guirlande comme décoration murale.No longer availableDim. 102x72cmEstimate: € 200 / 250 -
#248
Een paar gepolychromeerd gietijzeren poorttrekkers. Een met beschadiging.
Paire de poignées de portes en fonte polychrome. Une avec dégât.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#190
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 10,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#185
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#616
Een Engelse eikenhouten dekenkist met uitgestoken front. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne à façade sculpté.No longer availableDim. 61 x 118 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285
Een lot van twee grijze en twee gele glazen sierfluiten, en vijf kristallen mondgeblazen sierfluiten.
Lot de deux flûtes décoratives en verre gris et deux jaunes, et de cinq flûtes décoratives en cristal soufflé bouche.No longer availableDim. h 35,5 & 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Jean-Baptiste FresezPeriod: 1800-1867
“Herenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1860.
"Portrait d'homme”. Huile sur toile. Signeé et datée 1860.No longer availableDim. 56 x 45 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#106
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#375
Een partij zilveren munten: 24 stuks Canada Olympische spelen 1976, ontworpen in 1972. De nummers 5 t.e.m. 28: 5 en 10 dollar, 925/1000 zilver. In 6 luxe etuis. Mint. Ongeveer 1000 g.
Lot de pièces en argent : 24 pièces Jeux Olympiques du Canada 1976, conçu en 1972. Numéros 5 à 28 : 5 et 10 dollars, argent 925/1000. Dans 6 coffrets de luxe. FDC. Environ 1000 grammes.No longer availableDim. Ø 38 & 45 mmEstimate: € 450 / 550