Other lots in this auction
-
#11
Een Napoleontisch militair van meerkleurig en verguld porselein.
Un soldat napoléonien en porcelaine multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#585
Vier antieke handgeschilderde Iraanse speelkaartjes.
Quatre anciennes cartes à jouer iraniennes peintes à la main.No longer availableDim. 5,5 x 4 cmEstimate: € 30/50 -
#547
Een bronzen vijzel, gedateerd 1581. We voegen er een olielampje in de vorm van een vis aan toe.
Un mortier en bronze, daté de 1581. On y ajoute une lampe à huile en forme de poisson.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55/75 -
#381
Een zeshoekige vaas en een hoge gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un vase hexagonal et un grand pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 44 & 31 cmEstimate: € 80/100 -
#259D. Col
“Personage”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Personnage”. Une étude au crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22,5 x 14 cmEstimate: € 50/75 -
#32
“Hij denkt aan Vlaanderen”. Een portretje van Hendrik Conscience, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1913.
Il pense à la Flandre. Un portrait d'Hendrik Conscience, huile sur panneau. Signé et daté 1913.No longer availableDim. 19 x 19 cmEstimate: € 60/80 -
#78
Een Corpus Christi van fijn gesneden ivoor op kruis van wortelhout.
Un Corpus Christi en ivoire finement sculpté sur une croix en ronce.No longer availableDim. l: 19 cm (christus)Estimate: € 180/240 -
#243
Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50/80 -
#156Frerard à Anthinne
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast. Luik, XIXe eeuw.
Une horloge grand-père dans un coffret en chêne sculpté. Liège, XIXème siècle.No longer availableDim. 236 x 51 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#235
Een rode halssnoer met parels van half edelsteen.
Un collier rouge avec des perles en pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#2
“Pauvresse”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd buiten de plaat en met opdracht.
“Pauvresse”. Une eau-forte. Signée et datée à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.No longer availableDim. 16 x 16 cmEstimate: € 35/45 -
#295
Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableDim. 15x10cm & 35x25cmEstimate: € 80/100