Other lots in this auction
-
#295Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)
Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)No longer availableDim. 15x10cm & 35x25cmEstimate: € 80 / 100 -
#72A. Deprez“Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#146Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#530Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.
Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 60 / 80 -
#578Een metalen keteltje. Duitsland, omstreeks 1580.
Une bouilloire en métal. Allemagne, vers 1580.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#352Marco Toro“Roll-out”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/12 buiten de plaat.
“Roll-out”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/12 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 15x80cmEstimate: € 60 / 100 -
#469Jean-Pierre De CosterPeriod: °1945“De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#546Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#307Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.
Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.No longer availableDim. H:40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#159Roger Sr. PintensPeriod: 1931 - 2014“Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.
“Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#93Een porseleinen menustaander, met een rocaillerand, geflankeerd door een kokkin. Mooi bloemenmotief onderaan. Genummerd. Omstreeks 1900.
Un présentoir de menu en porcelaine, à bord rocaille, flanqué d'un cuisinier. Beau motif floral en bas. Numéroté. Vers 1900.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 60 / 80


