Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.

Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct. en een grijze parel.

Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,17 ct. et d'une perle grise.
Dim. 4,90 g
SKU: 1412210185.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #295

    Een lot van vier gravures, bestaande uit twee XVIIIe eeuwse architectuurprenten (34 x 23,5 cm), een portret van André-Modeste Grétry (met handtekening?) en een portret van karel Rogiers, gesigneerd door Léon Brunin. (14,5 x 10,5 cm)

    Un lot de quatre gravures, composé de deux estampes architecturales du XVIIIe siècle (34 x 23,5 cm), un portrait d'André-Modeste Grétry (avec signature ?) et un portrait de Karel Rogiers, signé par Léon Brunin (14,5 x 10,5 cm)
    No longer available
    Dim. 15x10cm & 35x25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #72
    A. Deprez

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de Bruges. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #146

    Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.

    Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.
    No longer available
    Dim. Ø: 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #530

    Een lot van vier verschillende bordjes van Imariporselein. XIXe eeuw.

    Lot de quatre assiettes différentes en porcelaine Imari. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #5

    Een 18 K geelgouden trouwring.

    Une alliance en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 2,25 g
    Estimate: € 60 / 80
  • #578

    Een metalen keteltje. Duitsland, omstreeks 1580.

    Une bouilloire en métal. Allemagne, vers 1580.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #352
    Marco Toro

    “Roll-out”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 12/12 buiten de plaat.

    “Roll-out”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/12 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 15x80cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #469
    Jean-Pierre De Coster
    Period: °1945

    “De navel van de wereld”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Le nombril du monde. Une lithographie. Signée hors de la planche. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #546

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #307

    Een houten wandklok met handgeschilderde wijzerplaat. Zonder slinger en gewichten.

    Une horloge murale en bois avec cadran peint à la main. Sans pendule ni poids.
    No longer available
    Dim. H:40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #159
    Roger Sr. Pintens
    Period: 1931 - 2014

    “Uilenfamilie”. Een grote groep van gehamerd koper en gepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘R.P.’.

    “Famille Hibou”. Grand groupe en cuivre martelé et bronze patiné. Monogrammé 'R.P.'.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #93

    Een porseleinen menustaander, met een rocaillerand, geflankeerd door een kokkin. Mooi bloemenmotief onderaan. Genummerd. Omstreeks 1900.

    Un présentoir de menu en porcelaine, à bord rocaille, flanqué d'un cuisinier. Beau motif floral en bas. Numéroté. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More