Other lots in this auction
-
#472З.Х.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘84.
"Composition". Huile sur toile. Monogrammé et daté '84.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 200 / 300 -
#237
Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#479Louis Paul BoonPeriod: 1912 - 1979
“Figuur”. Een balpentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd jan ‘66.
"Personnage". Un dessin au stylo bille sur papier. Signé et daté janvier '66.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 420 / 440 -
#362
“Straatzicht met man en wagen”. Grijs pastel op papier.
"Vue sur la rue avec homme et voiture". Pastel gris sur papier.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100 / 150 -
#119Jan Verhees (?)
“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1869. Twee zeer kleine punctuurtjes.
"Portrait d'une bourgeoise". Huile sur toile. Signée et datée 1869. Deux très petites piqûres.No longer availableDim. 106 x 79 cmEstimate: € 120 / 200 -
#478
Een paar Chinees porseleinen gemberpotten met een blauw op wit decor met langlevenstekens.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc avec marques de longévité.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 160 / 180 -
#647
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
"Le Général Napoléon". Une plaque de bronze.No longer availableDim. Ø: 15,5 cmEstimate: € 65 / 75 -
#8
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#351
Een lot van drie paar verzilverd koperen vogels, bestaande uit hanen en fazanten.
Lot de trois paires d'oiseaux en cuivre argenté, comprenant des coqs et des faisans.No longer availableDim. h: 13, 20 & 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#661
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een windlicht, twee bokalen en een pique-fleur en twee parfumflesjes met verzilverde monturen.
Lot de verrerie incolore, composé d'une lanterne, de deux gobelets et d'un pique-fleur et de deux flacons de parfum aux montures en métal argenté.No longer availableDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#364
“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Pivoine". Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen en deels paars gedubbeld kristal. Restant van label.
Un vase art déco en cristal doublé taillé et en partie violet. Reste de l'étiquette.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 70 / 100