#340
Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#405
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
#239
“Zeezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#556
Een gefineerde lage speeltafel, ingelegd met diverse houtsoorten met verwisselbare speelbladen. Vilten kaartvlak, backgammon, schaakbord en onder de uitschuifbare blaadjes een roulettespel. Lichte gebruikssporen aan de poten.
Une table de jeu basse en placage, incrustée de différentes essences de bois avec des plateaux de jeu interchangeables. Face de carte en feutre, backgammon, échiquier et un jeu de roulette sous les feuilles extensibles. Légers signes d'utilisation sur les jambes.No longer availableDim. 64 x 78 x 78Estimate: € 600/900 -
#335
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#67
Een paar zoutvaatjes van zilver en blauw glas.
#99
#152
Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
Haut-relief en plâtre avec motif de guirlande comme décoration murale.No longer availableDim. 102x72cmEstimate: € 200/250 -
#135
Een 18 K witgouden schakelketting bezet drie verschillende kleuren parels.
#665
#82Floris JespersPeriod: 1887 - 1962
“Hooischoven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#314Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963
"Vlaeykensgang". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 30 x 21 & 24 x 20 cmEstimate: € 60/100