Other lots in this auction
-
#88Val Saint-Lambert
Een kleine vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt met label en onderaan. Genummerd P.U. 910/87.
Petit vase en cristal taillé et doublé rouge. Marqué avec étiquette et en bas. Numéroté PU 910/87.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 100/140 -
#557
Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.
Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120/180 -
#195Val Saint Lambert
Een lampenvoet van geslepen kristal. Gemerkt. Met kap: 60 cm.
Un pied de lampe en cristal taillé. Marqué. Avec Abat-jour : 60 cm.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#387Bihl, Czechoslovakia
Een geglazuurd aardewerken vaas in twee tinten groen. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence vernissée aux deux tons de vert. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/60 -
#36
Een verguld houten ovaal bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met marmeren blad en tussenblad in vlechtwerk.
Guéridon ovale en bois doré de style Louis XVI avec plateau en marbre et entretoise en cannage.No longer availableDim. 75 x 58 x 46 cmEstimate: € 35/40 -
#662
Een ronde wandklok met wijzerplaat in achterglasschildering. Inclusief gewichten.
Une horloge murale ronde avec un cadran en verre églomisé. Avec les poids.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 35/45 -
#389
“Oosters tafereel.” Pastel op papier. Draagt handtekening.
"Scène orientale." Pastels sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. h 30 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#316
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
Une table octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40/50 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#148
Een witmarmeren panter.
Une panthère en marbre blanc.No longer availableDim. 60 x 22 x 13 cmEstimate: € 700/800 -
#173Val Saint-Lambert
Een kelkvormige vaas opgehouden door een hand van kleurloos en blauw kristal. Gesigneerd Alain Thiry
Un vase en forme de calice soutenu par une main de cristal incolore et bleu. Signé Alain Thiry.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/240 -
#492Omar Van Meervelde
“Vier figuren”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1988.
"Quatre chiffres". Un dessin au pastel sur papier. Signé et daté 1988.No longer availableDim. 108 cm x 67 cmEstimate: € 40/60