Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.

Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.

Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.
Dim. 5,70 g
SKU: 2806220240.
Auction day: 28 June 2022 19:00
Catalogue #240
Estimate: € 1600 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #56

    Een antiek handkarretje.

    Une charrette à bras antique.
    No longer available
    Dim. H:75cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #350
    Ice Watch Quartz

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos met verlengstuk en certificaat.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d'origine avec extension et certificat.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een notenhouten lage stoel met fluwelen bekleding in Lodewijk XVI-inspiratie.

    Chauffeuse en noyer tapissée de velours d'inspiration Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #326

    Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.

    Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 76 x 82 x 82 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #101
    Meissen

    “Aanbidding van Venus”. Een grote groep van meerkleurig porselein. Gemerkt met de gekruiste degens. Een staart van een hond bijgewerkt.

    « Adoration de Vénus ». Un grand groupe de porcelaine multicolore. Marqué aux épées croisées. Réparation à la queue d'un chien.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #287
    Royal Dux

    “Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.

    "Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #563
    Goebel, Germany

    “Wir Gratulieren”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260 F. Gesigneerd door de decorateur.

    "Wir Gratulieren". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260 F. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #335
    Alka Kunst Bavaria

    “Meisje met gans”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    "Fille à l'oie". Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #121
    Gustave Buchet

    “Het rotsblok”. Een art deco groep van zamak met bronspatina, rood marmeren rotsblok en op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.

    "Le rocher". Un groupe art déco en régule à patine bronze, bloc de marbre rouge et sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 74 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #65

    Twee vazen van Engels porselein.

    Deux vases en porcelaine anglaise.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #566

    Een Engelse staande klok in eikenhouten kast, versierd met ingelegde schelp.

    Une horloge grand-père anglaise dans un coffret en chêne, décorée d'une coquille incrustée.
    No longer available
    Dim. H:230cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574

    Twee Japanse houtsneden uit de reeks zichten op de berg Fiji. Recentere herdrukken.

    Deux gravures sur bois japonaises de la série des vues du mont Fidji. Réimpressions plus récentes.
    No longer available
    Dim. 24 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More