Other lots in this auction
-
#8
Een paar aardewerken apothekerspotten met tuit. Blauw-witte versiering met engelen en met zwart opschrift “S.Pape.Amb”. Moustier, XIXde eeuw.
Paire de pots de pharmacie en faïence avec bec verseur. Décor bleu et blanc d'anges et avec inscription noire S.Pape.Amb . Moustier, XIXème siècle.No longer availableDim. 15 x 33 x 25 cmEstimate: € 200 / 220 -
#26
Een hanglantaarn van geslepen glas en verguld messing, versierd met bladeren en bloemenguirlandes.
Lanterne suspendue en verre taillé et laiton doré, décorée de feuilles et de guirlandes de fleurs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#247
Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een grote dekselterrine, twee vazen en twee schenkkannen.
Lot de porcelaine de Bruxelles multicolore et dorée, composée d'une grande soupière avec couvercle, de deux vases et de deux pichets.No longer availableDim. h: 23 & 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#275
Een geelgouden ring 18 K met kleine blauwe saffier bezet.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'un petit saphir bleu.No longer availableDim. 1,5 gEstimate: € 90 / 100 -
#625Longwy, France
Een uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.
Un vaste ensemble de vaisselle au décor 'Mikado', composé de 10 petites assiettes, 22 assiettes moyennes, 6 grandes assiettes, 12 assiettes profondes, deux petits et un grand pot de légumes, une saucière, une un plat à pâtisserie haut et un plat bas, deux terrines avec plat inférieur et un grand plat rond. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#550
1 gouden munt van 1000 bolivar, “Conservation”. Verso: rotshaan . Au 900/1000. Venezuela.
1 pièce d'or de 1000 bolivar, Conservation . Verso: coq du rocher. Au 900/1000. Venezuela.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 3200 -
#694
Maniokstampende Afrikaanse vrouw met kind.
Femme et son enfant africains préparant le manioc.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 35 / 50 -
#479
Een paar terracotta beelden van geisha’s met sporen van polychromie.
Une paire de statues en terre cuite de geisha avec des traces de polychromie.No longer availableDim. (h: 33 cm)Estimate: € 60 / 80 -
#477F. Vermeiren
“Sater”. Een metalen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd 1995.
“Satyre”. Sculpture en métal. Signée et datée 1995.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297
Kleine terrine met onderschotel van veelkleurig aardewerk, versierd met spelende Chinese kinderen. Randschilfer aan deksel, oude restauratie aan onderschaal. Straatsburg, XIXde eeuw.
Petite terrine à socle en faïence multicolore, à décor d'enfants chinois jouant. Bord à éclat sur couvercle, ancienne restauration sur socle. Strasbourg, XIXème siècle.No longer availableDim. h: 20 cm Ø: 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#374Sulac (Lucien Calus)
Vier grafische werken door de kunstenaar en twee anderen.
Quatre œuvres graphiques de l'artiste et deux autres.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355
Een lot van veertien inktpotjes e.d. in diverse uitvoeringen van porselein en aardewerk.
Lot de quatorze encriers et similaires dans divers modèles de porcelaine et de faïence.No longer availableDim. 5- 11 cmEstimate: € 40 / 60