Other lots in this auction
-
#103
Een Russisch reisicoon van messing en email in drieluik. XVIIIe eeuw.
Icône de voyage russe en laiton et émail en triptyque. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 14 x 13 cm (x3)Estimate: € 100 / 150 -
#628Esther Guillén
“Figuur”. Een geglazuurd terracotta kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
"Figure". Une œuvre d'art en terre cuite vernissée. Signée et datée '82.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#433
Een verzwaard bronzen paard in de stijl van de Tang-periode.
Un cheval en bronze lesté dans le style de la période Tang.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Robert Demol
“Marinezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue navale". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#368
Drie geglazuurd Chinees aardewerken olifantjes met asbakken.
Trois éléphants en faïence chinoise vernissée avec cendriers.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30 / 35 -
#446
Een lot van twee handgeknoopte wollen kameelzakken en een ezelstas.
Lot de deux sacs à dos de chameau en laine noués à la main et un sac à dos d'âne.No longer availableDim. 129 x 51; 123 x 61 & 96 x 51 cmEstimate: € 40 / 60 -
#353
Drie modelautootjes uit de reeks “Tintin au voiture”. In originele doosjes.
Trois modèles réduits de voitures de la série "Tintin au voiture". Dans les boîtes d'origine.No longer availableDim. 7 x 14 x 6 cmEstimate: € 50 / 80 -
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60 / 100 -
#232Hergé
Les Aventures de Tintin. “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1947, Achterflap B1, Rode rug in goede staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft, enkele potloodkrabbels. Goede staat, goed, volledig blok, binding ietwat gelost.
Les Aventures de Tintin. "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1947, Dos B1, Dos rouge en bon état, tranches de couverture légèrement frottées, quelques griffonnages au crayon. Bon état, bon bloc complet, reliure un peu lâche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#554R. De Coster
“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
"Jeune femme assise". Pastels sur papier. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 49 x 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#511
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#352
“Flore”. Een beeldje van zamak op houten sokkel.
"Flore". Une sculpture en zamak sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60