Other lots in this auction
-
#580
Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#268
Een reeks van vier XVIIe eeuwse tegels van gepolychromeerd aardewerk.
Suite de quatre carreaux en faïence polychrome du XVIIe siècle.No longer availableDim. 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#434
“La recherche de l’absolu”. Pastel op papier. Draagt apocrief monogram rechts onderaan. Enkele lichte beschadigingen.
"La détective de l'absolu". Pastels sur papier. Porte monogramme apocryphe en bas à droite. Quelques dégâts légers.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#632Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#373
Een vaas van gepolychromeerd Duits terracotta. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un vase en terre cuite allemande polychrome. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/35 -
#601
Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
Trois poupées de fertilité en bois, montées sur une ardoise. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 27 - 32 cmEstimate: € 35/45 -
#697
Een gevarieerd lot koperen voorwerpen bestaande uit: een hoofdje van een Boeddha, een olielampje, een uil, een zittende boeddha, een bel, een polsband, een potje, een massagespin, een geldbuidel en een hoorn in de vorm van een drakenkop.
Lot varié d'objets en cuivre composé de : une tête de Bouddha, une lampe à huile, une chouette, un Bouddha assis, une cloche, un bracelet, une jarre, une araignée de massage, une bourse et une corne en forme de tête de dragon.No longer availableDim. h: 16 - 5 cmEstimate: € 30/50 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90/110 -
#50
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en één robijn cabochon van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct et d'un rubis cabochon de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 500/600 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1000/1200 -
#399
“T-90-9”. Oost-Indische inkt op papier. Draagt monogram.
"T-90-9". Encre de Chine sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 64,5 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#306
Een gesculpteerde schildersezel van mahoniehout.
Un chevalet en acajou sculpté.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 70/90