#126Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
#68E. BlondeelEen handgemaakte maquette van een panneschuit met open ruimte. Gesigneerd. Roer beschadigd.
#229Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“De Achterkoer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
«De Achterkoer». Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 58 x 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#437Tchokwé masker versierd met schelpen en veren. DRC.
#161Le Roy à ParisEen beige marmeren schouwpendule met bronzen pootjes, monturen en bovenaan getooid met een buste. Met sleuteltje.
#636Een gebeeldhouwde fauteuil-à-la-reine in Régencestijl.
#172Een paar herbergtaferelen, olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Eén met lichte verfschade.
Quelques scènes d'auberge, huile sur panneau. Ecole flamande, XIXème siècle. Une avec de légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 260 / 300 -
#352“Dispute entre amis”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd en gedateerd 1963.
Dispute entre amis . Technique mixte sur carton. Signé et daté 1963.No longer availableDim. 29 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
Lot de métal argenté, composé d'un milieu de table ajouré avec des grappes de raisin, une coupe décorative sur un plat ovale et deux paires de bougeoirs.No longer availableDim. h: 14 - 26,5 cmEstimate: € 40 / 45