#316
Een achthoekige gesculpteerde eikenhouten tafel.
Une table octogonale en chêne sculpté.No longer availableDim. h 77 cmEstimate: € 40 / 50 -
#394Albert Hulstaert
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#162Edmond De PraterePeriod: 1826-1888
“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
« Paysage vallonné romantique avec des bergers et leur bétail. Peinture à l'huile sur panneau. Signé. Ancienne fissure en bas.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#254Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986
“Portaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portail". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#133Val Saint Lambert
Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 160 -
#47Capodimonte
“De rekenles”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Rori. Gemerkt.
#386Beloutch
Wollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 132 x 114 cmEstimate: € 40 / 50 -
#26
Een armstoel met gecapitonneerde roodlederen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
#426Hamadan
#577
Een moderne ronde vaas van meerkleurig glas.
#219Alfons Van BeurdenPeriod: 1878-1961
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60,5 cm x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#674
Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.