Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

Een 18 K witgouden ketting met hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.

Un collier en or blanc 18 carats avec un pendentif croix serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,36 ct.
Dim. 2,92 g
SKU: 9903210080.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 480 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #602

    Verzilverde kandelaar in de vorm van een Griekse olielamp.

    Bougeoir en métal argenté en forme de lampe à huile grecque.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #142
    Hendrik Van Leeuwen Van Oudewater
    Period: 1890 - 1972

    “Brug bij Broek”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Pont près de Broek”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #627

    Een rode en een kleurloze vaas van geslepen Boheems kristal.

    Un vase rouge et incolore en cristal de Bohême taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #586

    Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.

    Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.
    No longer available
    Dim. 90 x 135 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #136

    Een notenhouten barmeubel met neerklapbaar blad en glazen leggers bovenaan en onderaan twee paneeldeurtjes.

    Un meuble bar en noyer avec dessus rabattable et tablettes en verre en haut et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 110 x 125 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #12

    Een lot van 60 ex-librissen.

    Un lot de 60 ex-libris.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #364
    Frans Dille
    Period: 1909 - 1983

    Een reeks van vier lithografieën. Alle gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat.

    Une série de quatre lithographies. Toutes signées et numérotées 7/20 hors planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #685

    2 zilveren munten van 10 DEM “Olympiade”. Ag 625/1000. BRD 1972.

    2 pièces en argent de 10 DEM Olympiade . Ag 625/1000. RFA 1972.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #547

    “Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.

    Nu féminin sur peau d'ours . Un groupe de bronze viennois à patine bicolore. Travail récent.
    No longer available
    Dim. 5 x 20 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #233
    Val St. Lambert

    Twee sets van zes kristallen onderleggers met geslepen en gesatineerde decors van sterrenbeelden. In originele doosjes.

    Deux ensembles de six sous-verres en cristal avec des constellations polies et satinées. Dans les boîtes d'origine.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin en Gainsbourg 1970”. Een zwart-witfoto. Gesigneerd.

    Jane Birkin et Gainsbourg 1970 . Une photographie en noir et blanc. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #390

    Een kippenpak. Carnavalskostuum.

    Un costume de poulet. Costume de carnaval.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More