#580Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,83 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,83 ct.No longer availableDim. 5,76 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#503Een paar Fo-honden van blauw geglazuurd Chinees porselein.
#652Een lot van 17 niet ingelijste gravures, buiten de plaat gesigneerd en genummerd. Goedele Peeters 1993, “Solid Ground” (zeefdruk, 3/25 en 8/25). M. Mazy (79/105). ? “Inflexio” (E.A. 41), “Passie” (E.A.). ? (15/22). ? “Akkerland”. 3 anonieme zichten op een kasteel. ?, “Voor Roger” (6/25). Frank-Ivo Van Damme, “Onberekenbare sprong” (52/80). Marcel Praet, “Gevel” (E.A.) en “Noten” (1997, 14/40). Frans Dille “Alpen” (1978, E.A.). Bob Geens, “Vrijdagmarkt” (40/40). George Widemers (?), “Spring morni(..)
Un lot de 17 gravures non encadrées, signées et numérotées à l'extérieur de la planche. Goedele Peeters 1993, « Solid Ground » (sérigraphie, 3/25 et 8/25). M. Mazy (79/105). † « Inflexio » (EA 41), « Passion » (EA). (15/22). "Les terres agricoles". 3 vues anonymes d'un château. ?, "Pour Roger" (6/25). Frank-Ivo Van Damme, "Saut incalculable" (52/80). Marcel Praet, « Façade » (EA) et « Noten » (1997, 14/40). Frans Dille « Alpes » (1978, EA). Bob Geens, "Vrijdagmarkt" (40/40). George Widemers (?)(..)No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#533Een bronzen Indische olifant.
#259“Christus met apostelen”. Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
#510Jeager-LecoutreEen reisklokje met vergulde kast en in lederen etui. Werkende staat.
Une horloge de voyage avec boîtier plaqué or et dans un étui en cuir. Condition de marche.No longer availableDim. 4,5 x 4,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.No longer availableDim. h: 8 cm - 0,5 cmEstimate: € 50 / 60