#316KayseriKarpet van zijde met gouddraad. Dierenmotieven en met tekst in de boord.
Tapis en soie avec fil d'or. Motifs animaliers et avec texte dans la bordure.No longer availableDim. 104 x 64 cmEstimate: € 400 / 500 -
#132Gustave ColsoullePeriod: 1843-1895“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chevaux dans l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 81 cmEstimate: € 400 / 600 -
#20Een halsjuweel met ivoren parels. Afrika, omstreeks 1900.
#533Een Quan Yin van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Un Guan Yin en pierre ollaire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
Une paire de vases chinois décoratifs en faïence émaillée multicolore, à décor de têtes de chien.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#422“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#361Een paar tempelleeuwen met bal. Meerkleurig Chinees porselein.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de brillants d'un poids combiné de +- 1,25 ct.No longer availableDim. 4,68 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#393Een paar vazen met meerkleurig en verguld Satsuma-decor. Chinees fabrikaat. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor de Satsuma multicolore et doré. Fabrication chinoise. Marqué en bas.No longer availableDim. H:60cmEstimate: € 100 / 150 -
#197Een paar grote schelpen met parelmoer.
#44Een voorstelling van Napoleon te paard, in glas gegoten. Omstreeks 1830.
Représentation de Napoléon à cheval, coulée en verre. Vers 1830.No longer availableDim. 9 x 7 cmEstimate: € 45 / 55