Other lots in this auction
-
#70
Een 18 K geelgouden hanger, horoscoop waterman.
Un pendentif en or jaune 18 carats, horoscope Verseau.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 170/250 -
#677
Een lot van veertien boeken met betrekking tot Belgische kunstenaars: Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch Paul Van Hoeydonck.
Un lot de quatorze livres traitant des artistes belges : Luc Peire, Jan Vaerten, Piet Gilles, Hubert De Vries, Rik Slabbinck, Félicien Rops, Bob Bossche, Jef Verheyen, Roger Nellens, Eduard Van Giel, Emile Verhaeren, José Vermeersch & Paul Van Hoeydonck.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#111
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkvader. XVIIIe eeuw. Linkerhand te restaureren.
Une statue en châtaignier sculpté d'un père d'église. XVIIIème siècle. Main gauche à restaurer.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 200/300 -
#89
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een verzilverd metalen champagne-emmer met vergulde handvatten.
Un seau à champagne en métal argenté avec anses plaquées or.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/100 -
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250/350 -
#239Jos. De Swerts
“Biddend boerenkoppel op het veld”. Een grafiettekening op papier. Gesigneerd.
"Couple priant dans le champ". Un dessin au graphite sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#644Monory
Twee moderne lithografieën. Gesigneerd buiten de plaat. Niet ingekaderd.
Deux lithographies modernes. Signées à l'extérieur de la plaque. Non encadrées.No longer availableDim. 52 x 81 cmEstimate: € 50/80 -
#339
Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
Une vieille valise, recouverte de cuir sur un squelette en bois.No longer availableDim. 78 x 46 x 26 cmEstimate: € 40/60 -
#255
Een vijfdelig porseleinen koffie- en theestel met meerkleurig en verguld bloemendecor en kopjes en schoteltjes voor achttien personen.
Service à café et à thé en porcelaine de cinq pièces à décor floral multicolore et doré et tasses et soucoupes pour dix-huit personnes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#567
Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200/300 -
#658
Een lot van vijf oude albums met plaatsaanduiding en data. Toegevoegd een groot aantal losse foto’s en postkaarten, periode 1900 - 1960.
Un lot de cinq anciens albums avec mentions des localités et dates. Ajout d'un grand nombre de photos et de cartes postales en vrac, période 1900 - 1960.No longer availableEstimate: € 80/120