Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.

Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 1,16 ct.
Dim. 5,50 g
SKU: 3008220290.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #290
Estimate: € 1400 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    "Nu féminin". Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een reeks van zes beigegepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.

    Suite de six chaises à patine beige de style Louis XVI, recouvertes de velours.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #523

    Een grote rechthoekige salontafel.

    Une grande table basse rectangulaire.
    No longer available
    Dim. 100 x 160 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #223

    Een paar dekselvaasjes van kobaltblauw porselein, versierd met handgeschilderde decors en vergulde motieven. Eén dekselknopje beschadigd.

    Paire de vases à couvercles en porcelaine bleu cobalt, ornés de décors peints à la main et de motifs dorés. Un bouton du couvercle endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #627

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ribmotief.

    Vase en cristal clair avec motif côtelé taillé.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een gevarieerd lotje zilver van verschillende gehaltes, bestaande uit 13 lepeltjes van Delheid, 6 lepeltjes van 800‰ met Lodewijk XV-motief, een doosje, een klein vaasje en een schaaltje.

    Lot varié d'argent de différentes teneurs, composé de 13 cuillères de Delheid, 6 cuillères de 800‰ à motif Louis XV, une boîte, un petit vase et un plat.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 150
  • #323

    Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.

    Un vase de cristal coloré. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 34,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #450
    Delheid

    Een zilveren schoteltje. 835‰. Gedateerd 1911-7-1-1961.

    Une soucoupe en argent. 835‰. En date du 1911-7-1-1961.
    No longer available
    Dim. 334,63 g
    Estimate: € 100 / 130
  • #695

    Een klein bronzen luchtertje met vijf lichtarmen.

    Un petit lustre en bronze à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #665

    Een lot boeken: - “Pistolen en revolvers encyclopedie” (2X) - “Geweren en karabijnen encyclopedie” - “Millers collectables”. catalogi (2001, 2002 & 2003) - “Tussen kunst & kitsch”

    Réservez un billet de loterie : -- “Pistolen en revolvers encyclopedie” (2X) - “Geweren en karabijnen encyclopedie” - « Millers collectables». catalogue (2001, 2002 & 2003) - "Tussen kunst & kitsch"
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #673

    Een lot van zes verschillende vaasjes van geglazuurd Duits aardewerk, waarbij twee gemerkt van Bay Keramik.

    Un lot de six vases en poterie allemande émaillée différents, dont deux sont marqués par Bay Keramik.
    No longer available
    Dim. h: 11- 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #249
    Willy Vandersteen

    “De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, rode reeks. Eerste uitgave 1948. Goede staat, kleefband op de rug, nummertje op de kaft.

    "De Vliegende Aap”. Suske en Wiske, série rouge. Edition originale 1948. Bon état, dos adhésif au dos, numéro sur la couverture.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More