#682
Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#390
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
#284
Een Hollands aardewerken tabakspot. Hoofdprijs Goudse zeilweek 1949.
#571
#61Meissen
“Amor met een gevleugeld hart”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#11
Een Madonna met kind van Brussels porselein. Onder stolp.
#233
Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#486
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#585Simpson & Co. London
Een chapeau claque in doos. Perfecte staat.
#662
Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70