#244Jean F***
“Vissersboten bij nacht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
« Bateaux de pêche la nuit ». Huile sur toile. Signée illisible.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#322
#112Mil. Maeyens
“Zeehaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Port de mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340
Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.
#376Beloutch
Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.
#321
Een personage en een romantische groep van monochroom aardewerk. Italiaans werk, onleesbaar gesigneerd.
Un personnage et un groupe romantique de poterie monochrome. Travail italien, signé de manière illisible.No longer availableDim. H:12-16cmEstimate: € 40 / 60 -
#471
Een fijn gesculpteerde houten Japanse Boeddha in kastje.
Un bouddha japonais en bois finement sculpté dans un cabinet.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 240 / 280 -
#610
Een rechthoekige spiegel in zwarte kunststoffen kader. Schade aan de kader.
#329
“Frisiae. Kaart van Friesland en omstreken.” Ingekleurde gravure.
"Frisiae. Carte de la Frise et de ses environs. Gravure coloriée.No longer availableDim. 47 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#496
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#469(Bruno Schnieders) BruneauPeriod: °1957
"Personnages à un réverbère". Un dessin en lavis sur papier. Signé et daté '86.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 150 / 200 -
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 60 / 80